System urządzeń kuchennych Frames by Franke, który tworzą okap, piekarnik, płyta indukcyjna oraz zlewozmywak z baterią to holistyczna koncepcja kuchni, dopasowanej do charakteru domowników i stylu życia, jaki prowadzą. Teraz kolekcja Frames by Franke uzupełniona została o ekspres do zabudowy, który jest jednym z ulubionych urządzeń domowych.

Aromatyczny zapach świeżo zmielonych ziaren jest zapowiedzią najlepszej chwili każdego poranka, a puszysta warstwa spienionego mleka przyjemnie osładza każdy kolejny łyk. W ramach kolekcji Frames by Franke dostępny jest  ekspres wysokociśnieniowy do zabudowy, który serwuje szybkie espresso, pieniste cappuccino czy idealne latte, jak w ulubionej kawiarni. Urządzenie idealnie komponuje się w szeregu obok piekarnika kompaktowego, a w zestawie z szufladą do podgrzewania tworzy zgrany duet z piekarnikiem standardowym rozmiarów. Domowe wypieki i doskonała kawa idą zawsze w parze – niezmiennie. Dzięki takim drobnym przyjemnościom codzienność staje się wspaniała.

Koneserzy domowej kawy, serwowanej tuż po przebudzeniu docenią opcję programowania godziny przygotowania kawy, podobnie jak automatycznego wyłączenia ekspresu po wybranym okresie bezczynności

Obsługę ekspresu bardzo ułatwia czytelny dotykowy wyświetlacz LCD, który za pomocą białych liter na czarnym tle potwierdza aktualne ustawienia i parametry urządzenia. Ekspres posiada opcję parzenia kawy mielonej oraz funkcję gorącej wody do szybkiego przygotowania herbaty. Regulowana, aż 5 poziomowa intensywność i 3-stopniowa regulacja temperatury i wielkości kawy pozwalają na idealne dopasowanie smaku i typu kawy do indywidualnych preferencji.

Za niezawodną eksploatację odpowiada program automatycznego płukania przy każdym włączeniu i wyłączeniu ekspresu, funkcja odkamieniania oraz regulacja twardości wody, która dostosowuje temperaturę grzania wody do stopnia jej twardości.

Ekspres do zabudowy Frames by Franke dostępny jest w kolorze czarnym, a charakterystyczne stalowe ramki i szklana powierzchnia frontu są jednocześnie bardzo praktyczne i eleganckie.

 

Programy / Funkcje ekspresu do kawy Frames by Franke:

Wyświetlacz:  LCD, białe litery, czarne tło

Funkcja kawy: pojedyncza lub podwójna

Funkcja wstępnego nagrzewania zaparzacza

Funkcja automatycznego cappuccino z oddzielnym pojemnikiem na mleko

Funkcja gorącej wody: do parzenia herbaty

Opcja parzenia kawy mielonej

Regulowana intensywność kawy: 5 poziomów

Regulowana wielkość kawy: 3 poziomy

Regulowana pianka do cappuccino

Automatyczne płukanie układu: przy każdym włączeniu/wyłączeniu

Automatyczne odkamienianie

Programowane automatyczne wyłączenie

Regulowana temperatura kawy: 3 poziomy

Regulowana grubość mielenia ziaren

Regulacja twardości wody

 

Podłączenie elektryczne

Moc znamionowa: 1350 W

Napięcie (V): 220-240 V

Częstotliwość (Hz): 50-60 Hz

  • Klasa energetyczna A, zgodnie ze standardami FEA

Cena detaliczna:

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na stronie: www.franke.pl

 

 

Franke jest światowym liderem w produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Marka jest synonimem jakości i innowacji od ponad 100 lat. Systemy kuchenne Franke tworzą zlewozmywaki, baterie, okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki i sortowniki odpadów. Firma zatrudnia 11 tys. pracowników na całym świecie, ma 83 oddziały, działa w 38 krajach. W Polsce marka obecna od 1993 r.