Coraz więcej osób, planując stworzenie idealnej łazienki w swoim mieszkaniu czy domu, zastanawia się nad rezygnacją z wanny na rzecz prysznica. Takie rozwiązanie nie tylko często pozwala zaoszczędzić miejsce, ale również i jest długofalową oszczędnością pod względem zużywanej wody. co więcej, prysznic jest o wiele wygodniejszy dla osób żyjących w stałym pośpiechu.

To sprawia, że kabiny prysznicowe Radaway są coraz chętniej wybierane przez osoby poszukujące nietuzinkowych rozwiązań w tworzeniu ostatecznego wyglądu swojej łazienki. Różnią się one stylem, który reprezentują, ale również rozmiarami, montażem oraz ostateczną funkcjonalnością. Dzięki tym wszystkim parametrom możemy wybrać dokładnie taką kabinę, która będzie stuprocentowo spełniała nasze oczekiwania.

Brodzik nieobowiązkowy

kabina prysznicowaDla wielu osób zaskoczeniem jest fakt, że brodzik… wcale nie jest obowiązkowy, jeśli chcemy ustawić w swoim domu prysznic! Kabiny prysznicowe Radaway stawiają na tak rozbudowane rozwiązania, które pozwalają uniknąć montażu klasycznego brodzika na rzecz specjalnie zaprojektowanej podłogi z odpływem. To świetne rozwiązanie w nowoczesnych łazienkach czy wszędzie tam, gdzie chcemy po prostu uniknąć obecności podwyższonego brodzika np. z uwagi na małe dzieci czy tez osoby starsze, które mogą mieć problem z pokonaniem takiej przeszkody. To także świetne rozwiązanie w dużych prysznicach, nastawionych np. na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Dobierz rozmiary i formę

Dla wielu osób problematyczne jest to, że prysznic nie do końca pasuje do danego wnętrza. Wynika to przede wszystkim z faktu, że jako idealne miejsce na prysznic zwykle chcemy wybrać kąt pomieszczenia. Tymczasem kabiny prysznicowe Radaway stworzone są w taki sposób, że możemy wybrać zarówno kabiny przystające do jednej ściany, jak również zbudowane między… trzema. W ten sposób bez trudu zagospodarujemy każdą wnękę, jako że będzie ona wykorzystana w stu procentach przy odpowiednim projekcie wnętrza. W taki sam sposób możemy dobrać idealne rozmiary naszej kabiny prysznicowej, zwłaszcza gdy chcemy postawić na produkt indywidualnie dostosowany do wyglądu wnętrza.

Estetyka i wygoda przede wszystkim

Zarówno estetyka w łazience, jak i wygoda korzystania z rozmaitych sprzętów są tak samo ważne. To sprawia, że kabiny prysznicowe Radaway bardzo chętnie wybierane są przez osoby nastawione na nowoczesny design, a jednocześnie chcące mieć funkcjonalne wnętrze. Przy doborze odpowiednio projektu oraz rozmiaru naszej kabiny bez trudu będziemy w stanie stworzyć łazienkę naszych marzeń, która będzie wygodna i praktyczna na co dzień.

Więcej o kabinach prysznicowych marki Radaway można dowiedzieć się ze strony: http://www.fajnalazienka.com/pol_m_producenci_radaway-_kabiny-prysznicowe-radaway-794.html.