foliro_satin_maxRuszyła wyjątkowa wyprzedaż okapów kuchennych marki GLOBALO. Od teraz do wyczerpania zapasów w sklepie globalo.pl popularne modele okapów Foliro 60.5 Satin Max oraz Foliro 90.5 Satin Max w nowych obniżonych cenach.

Trwała i odporna, elegancka i nowoczesna, taka jest stal szlachetna nierdzewna z której wykonane zostały okapy przyścienne Foliro Satin Max.  To doskonały sposób, aby podkreślić elegancki i nowoczesny design kuchni, zadbać o jej czystość i bezpieczeństwo oraz nadać jej wyrazistego charakteru.

WYPRZEDAŻ OKAPÓW FOLIRO SATIN MAX

Foliro 60.5 Satin Max – w nowej cenie 1690 zł brutto
Foliro 90.5 Satin Max – w nowej cenie 1790 zł brutto

Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

CO JE WYRÓŻNIA?

Cicha praca okapu, porównywalna do powiewu delikatnego letniego wiatru oraz wysoka wydajność pracy, gwarantują świeżość każdej kuchni. Okap doskonale pasuje do stylowych oraz nowoczesnych kuchni, stając się również nieodłącznym elementem dekoracyjnym. Struktura okapu, wykonanego ze stali szlachetnej Inox oraz grafitowego hartowanego szkła sprawia, że okap łatwo jest utrzymać w czystości. Okap wyposażony został w intuicyjne i subtelne sterowanie dotykowe (sensorowe), pozwalające na prostą obsługę opuszkiem palca oraz przyjazne i energooszczędne oświetlenie LED.

GLOBALO MAX

Od 2001 roku marka GLOBALO pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. W ofercie dostępnej na globalo.pl znajdziecie Państwo okapy wyspowe, przyścienne, skośne, sufitowe, do zabudowy i blatowe. Produkty GLOBALO dają gwarancją bezpiecznej, zdrowej i czystej kuchni.