Funkcjonalnie, nowocześnie, gustownie oraz ze smakiem – o takiej kuchni marzy każdy. Najnowsza promocja Black Red White z pewnością ucieszy wszystkich, którzy planują zrealizować te marzenia. Tylko do 25 czerwca kuchnie na wymiar Senso Kitchens dostępne są taniej o wartość podatku VAT. To doskonała okazja, by w przystępnej cenie przeprowadzić kuchenną rewolucję.

Zróżnicowana oferta kuchni na wymiar Senso Kitchens od Black Red White daje nieograniczoną swobodę aranżacji. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór atrakcyjnych kolorów i materiałów pozwoli urządzić kuchnię marzeń. W ofercie Senso Kitchensdostępne są fronty w stylu nowoczesnym, skandynawskim, klasycznym, a nawet rustykalnym. Klienci mogą wybierać spośród ponad 400 rodzajów szafek o różnorodnych wymiarach i funkcjach oraz ponad 70 blatów o różnej grubości. Do wyboru jest również pełna gama uchwytów.

Użyte w kuchniach na wymiar Senso Kitchens nowoczesne rozwiązania do wyposażenia szafek i szuflad zapewnią pełen komfort użytkowania. Wśród akcesoriów znajdują się m.in.: prowadnice szuflad z systemem cichego domykania z dożywotnią gwarancją jakości, systemy organizujące wnętrze szuflad, sortowniki na odpady, system mechanicznego wspomagania otwierania drzwi bez uchwytów, szeroka gama energooszczędnego oświetlenia oraz wiele innych.

Promocja Kuchnie bez VAT potrwa do 25 czerwca 2014 r. Adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na stronie www.brw.com.pl, szczegółowy regulamin znajduje się w salonach Black Red White.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.

Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.