Black Red White daje kolejną okazję do bardzo atrakcyjnych zakupów. Do końca lutego meble i dodatki można nabyć 10% taniej. Co więcej, kupujący mają możliwość rozłożenia płatności na 20 wygodnych rat 0%. Obie promocje można ze sobą łączyć, co jest dodatkową korzyścią dla klientów marki.

Black Red White_800x600

Osoby, które przymierzają się do zmiany aranżacji mieszkania lub urządzenia domu, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty promocyjnej Black Red White. Tylko przez 12 dni wybrane meble i dodatki do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowego i przedpokoju kupią 10% taniej.

Promocją objęta jest szeroka oferta łóżek, materacy, komód, witryn, szaf, mebli wypoczynkowych, kuchni modułowych i kuchni na wymiar oraz wiele innych mebli. Wśród dodatków przecenionych o 10% klienci znajdą dekoracje, oświetlenie, dywany, tekstylia, akcesoria do gotowania, serwowania i przechowywania.

Salony Black Red White przygotowały również ofertę dla tych, którzy zechcą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty. Promocja „20 rat 0%”bez pierwszej wpłaty, prowizji i oprocentowania – dotyczy całego asortymentu i łączy się z akcją „Rabat 10%”.

Więcej szczegółów na temat aktualnej promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach Black Red White.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 76 salonach firmowych oraz niemal 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.