Jeśli urządzamy właśnie wymarzone „M” i szukamy sposobów na optymalizację kosztów remontu, warto skorzystać z oferty IKEA Łódź. Tylko do 18 sierpnia za montaż mebli kuchennych lub łazienkowych zapłacimy połowę ceny. Już teraz zaplanuj swoją kuchnię i łazienkę dzięki prostym i intuicyjnym plannerom IKEA.

IKEA przygotowała wyjątkową ofertę na montaż mebli kuchennych i łazienkowych, zakupionych w sklepie IKEA do 18 sierpnia 2013 roku. Obecnie za montaż zapłacimy o 50% mniej. To doskonały sposób na oszczędność podczas remontu domu lub mieszkania.

Zaplanuj krok po kroku

Na stronie IKEA można znaleźć planner do szybkiego i prostego projektowania kuchni. Najważniejsze przed przystąpieniem do planowania jest odpowiednie wymierzenie pomieszczeń. Niezbędne będzie również naniesienie na projekt umiejscowienia drzwi, grzejników, rur, wentylacji oraz innych kluczowych punktów.

 

Kuchenny trójkąt

Rozmieszczenie poszczególnych stref w kuchni powinno odbywać się na zasadzie tzw. „trójkąta pracy”. Dobrze, gdy jego wierzchołki stanowią trzy najważniejsze elementy kuchni, czyli lodówka, zlew i kuchenka. Te punkty wyznaczają też trzy strefy, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni – przechowywania, mycia i gotowania.

W momencie, gdy ustalimy w którym miejscu powinna znaleźć się każda ze stref, możemy przystąpić do wyboru szafek i sprzętu AGD. W ofercie IKEA Łódź znaleźć można wiele funkcjonalnych rozwiązań. Podstawą każdej kuchni jest system FAKTUM, który opiera się na szerokiej gamie produktów: podstawowych szafek różnych szerokości, dwóch specjalnych szafek narożnych oraz wiszących w różnych rozmiarach i kształtach. W IKEA dostępny jest także sprzęt AGD – wolnostojący i do zabudowy.

Kuchnia IKEA Łódź (2)

Idealna łazienka

Kuchnia i łazienka to dwa pomieszczenia bez których nie zamieszkamy w naszym nowym „M” lub których brak znacznie to zamieszkanie utrudni. Remontując mieszkanie, warto więc zaplanować nie tylko optymalny rozkład kuchni, ale też łazienki. Na stronie IKEA dostępny jest program do projektowania i aranżacji łazienek. Możemy skorzystać z gotowych rozwiązań lub też dopasować je do potrzeb naszej przestrzeni. Wszystko w jednym miejscu, podane w funkcjonalny i intuicyjny sposób.

 

Planner kuchenny IKEA dostępny jest na stronie: http://kitchenplanner.ikea.com/PL

Planner łazienkowy można znaleźć pod adresem: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/bathroom/tools/planner_bathroom

Więcej informacji na temat kuchennych i łazienkowych inspiracji IKEA Łódź można znaleźć na stronie: http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz/activities


Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

IKEA jest liderem, innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2011 odwiedziło ponad 18 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Polska, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając meble i artykuły wyposażenia wnętrz do sieci IKEA na całym świecie.