W czerwcu cztery kolejne salony partnerskie Black Red White – w Gąbinie, Wolsztynie, Wąbrzeźnie i Rybniku – przeszły gruntowny remont. Nowe aranżacje ekspozycji sprawiają, że zakup kompletnego wyposażenia do własnego „M” jest jeszcze prostszy i przyjemniejszy.

W każdym z odnowionych salonów Klienci zauważą istotne zmiany w wystroju oraz prezentacji mebli i dodatków Black Red White. W nowoczesny i funkcjonalny sposób zaprezentowano kilkadziesiąt propozycji optymalnego urządzenia różnych wnętrz. Z myślą o wygodzie kupujących, przykładowe aranżacje pogrupowano tematycznie w praktyczne strefy: pokoje dzienne, jadalnie, sypialnie, pokoje młodzieżowe oraz kuchnie. W poszczególnych działach Klienci zakupią meble w ulubionym stylu, a wśród nich: regały, komody, witryny, stoły, krzesła, biurka, szafy,meblościanki i wiele innych.

Na wszystkich, którzy chcą urządzić funkcjonalną i elegancką kuchnię czekają różnorodne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dla osób lubiących ekonomiczne i szybkie aranżacje w Gąbinie zaprezentowano zestawy Junona Line oraz Nika. Natomiast w Wąbrzeźnie, Rybniku oraz Wolsztynie kupić można kuchnie modułowe Family Line, które dobrze sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Co więcej, w profesjonalnych studiach kuchni w Rybniku i Wolsztynie można zamówić kuchnie na wymiar Senso Kitchens.

W punktach partnerskich Black Red White nie zabrakło również prezentacji szerokiego wachlarza mebli tapicerowanych – wersalek, sof, narożników, zestawów wypoczynkowych oraz nowości z linii Family Line.

Mieszkańcy Gąbina, Wolsztyna, Wąbrzeźna oraz Rybnika znajdą w salonach Black Red White wiele podpowiedzi i inspiracji, jak urządzić zarówno małe, jak i duże wnętrza. Warto również odwiedzić dział wyprzedaży, w którym znaleźć można wiele ciekawych produktów w atrakcyjnych cenach. Dla tych, którzy cenią gustowne artykuły wyposażenia wnętrz czeka szeroki wybór wazonów, poduszek, pościeli, koszy do przechowywania drobiazgów i wiele innych dekoracji.

Więcej szczegółów na temat salonów partnerskich Black Red White dostępnych jest na www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.