Ten, kto powiedział, że wygląd nie ma znaczenia, z pewnością nie miał okazji, żeby podziwiać domy zbudowane według projektów Pracowni Architektonicznej Dobre Domy. Na szczęście nic straconego i zaległości można szybko nadrobić zaglądając na stronę internetową www.dobredomy.pl.

Opis projektu, nawet najdokładniejszy nie odda pełni zalet i możliwości inwestycji, tak jak zrobić to mogą zdjęcia ukończonych realizacji projektów domów. Marzysz o domu parterowym lub komfortowej przystani dla dużej rodziny? A może masz bogatą wyobraźnię, która nie ma granic i Twoje wymagania spełni tylko stylowa i elegancka rezydencja. Piękna Afrodyta lub Atena, romantyczna Idylla, przestronny Prometeusz… – to tylko niektóre z domów, które możesz zobaczyć na własne oczy.

Aby obejrzeć zdjęcia z realizacji, wystarczy kliknąć:

http://www.dobredomy.pl/projekty/zdjecia-z-realizacji/.

„Dobre Domy Flak & Abramowicz” Sp. z o.o. Spółka komandytowa to autorska pracownia projektowa z siedzibą we Wrocławiu. Spółka istnieje na rynku od 2003 roku, a jej zespół tworzą doświadczeni architekci. Pracownia współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i deweloperami. Jej oferta obejmuje ponad 400 gotowych projektów. Firma oferuje również bezpłatne konsultacje z architektami pod numerem 71 352 04 40 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

www.dobredomy.pl

kontakt: info@dobredomy.pl