Zwiększ zasięg i możliwości swojego routera bez wymiany na nowy!

Jeśli Twój router nie daje rady i uważasz, że jedynym rozwiązaniem będzie wymiana na nowy to jesteś w błędzie. Firma Edimax stworzyła urządzenie, które umożliwia zwiększenie zasięgu i możliwości sieci bezprzewodowej bez potrzeby wymiany routera na nowy. Mowa o zestawie do roamingu w domu – Edimax RE11.

RE11 jest zgodny ze standardem 802.11ac i pozwala uzyskać połączenie z prędkością do 1200 Mb/s (300Mp/s w 2.4GHz + 867Mb/s w 5GHz). Ekspander RE11S może pracować w jednym z trzech trybów, jako ekspander, punkt dostępu lub most bezprzewodowy, w zależności o wymagań Twojej sieci bezprzewodowej. Szybki roaming automatycznie przełącza urządzenia, połączone z siecią bezprzewodową, między punktami dostępu RE11S, mającymi taką sama nazwę sieci. Ekspandery RE11S sprawdzają także jakość sygnału sieci bezprzewodowej urządzeń zapewniając połączenie z siecią o najlepszym sygnale. Dzięki RE11S możesz zwiększyć możliwości sieci bezprzewodowej 2.4GHz o pasmo 5GHz a najnowsza technologia 802.11ac pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 1200Mb/s (N300Mb/s + AC867Mb/s) i na zwiększenie zasięgu obu sieci bezprzewodowych 2.4GHz i 5GHz jednocześnie.

 

Podłącz przewodem RE11S do routera z siecią 2.4GHz i rozszerz sieć bezprzewodową o pasmo 5GHz, bez konieczności zakupu nowego routera i skomplikowanej konfiguracji!

 

RE11S może pracować w jednym z trzech trybów. Jako punkt dostępu, ekspander lub most bezprzewodowy a dzięki funkcji iQ Setup jego konfiguracja jest łatwa i szybka. Funkcja iQ Setup, obsługiwana z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwia szybką konfigurację urządzenia. Uciążliwa do tej pory konfiguracja teraz wymaga jedynie kilku kliknięć. RE11S posiada wbudowany przełącznik sieci bezprzewodowej, który pozwala w łatwy sposób zmienić siłę sygnału sieci bezprzewodowej lub ją wyłączyć. W trybie oszczędzania energii ekspander zużywa nawet do 25% mniej energii. Ekspander RE11S wyposażony jest diodę sygnalizującą poziomu sygnału, co umożliwia znalezienie najlepszego miejsca dla optymalnego pokrycia sieci.

 

Podsumowanie funkcji:

 

 

  • Szybki roaming
  • Łączenie z siecią o najlepszym sygnale
  • Prędkość w standardzie 802.11ac
  • Zwiększenie możliwości sieci bezprzewodowej o pasmo 5GHz
  • 3 tryby pracy
  • iQ Setup
  • Przełącznik sieci bezprzewodowej
  • Dioda sygnalizująca o sile sygnał sieci bezprzewodowej

Więcej informacji: http://bit.ly/EdimaxRE11