Każdego roku zastanawiamy się gdzie tym razem wysłać na wakacje nasze dzieci. Do babci, w góry, nad morze, czy za granicę? Za cele stawiamy sobie przede wszystkim ich odpoczynek od rutyny oraz sporą dawkę ruchu na świeżym powietrzu z dala od miejskiego gwaru. Dodatkowo takie wyjazdy są doskonałą okazją do zawierania nowych znajomości i poznawania niezwykłych miejsc. Dzieci zaabsorbowane nowym otoczeniem, chłoną wiedzę lepiej niż kiedykolwiek. Warto więc rozważyć kolonie i obozy, które łączą przyjemne z pożytecznym, czyli odpoczynek z nauką. Rozwój intelektualny naszych pociech odbywa się przecież nie tylko w szkołach.

Umysły naszych dzieci pracują intensywnie nie tylko podczas roku szkolnego, ale również podczas ferii czy wakacji. To wtedy, będąc w nowych miejscach, szukają przygód i odkrywają świat. Jest to świetny czas na rozwój ich uśpionych możliwości, o których czasem nawet nie mieliśmy pojęcia.

Dwie warszawskie szkoły – Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego oraz Akademia Młodych Talentów postanowiły połączyć siły i zaproponować dzieciom z całej Polski artystyczne lato. Plan jest prosty – 12 dni nauki połączonej z zabawą. 5 godzin dziennie zajęć z trzech dziedzin: wokalu, aktorstwa oraz tańca. Do tego wspaniałe otoczenie w miejscowości Serwy koło Augustowa w woj. podlaskim. W okolicy znajduje się przepiękne Jezioro Serwy oraz rozległe lasy. Uczestnicy oprócz wycieczek, ognisk, animacji artystycznych i codziennych zajęć na salach treningowych, będą mogły zrealizować swój własny fabularny film. W tym celu wcielą się w rolę aktora, scenarzysty, reżysera, czy kostiumografa i wizażysty. Przeniosą się tym sposobem na prawdziwy plan filmowy. Ponadto na wszystkich czekają regionalne smaki oraz wiele niezapomnianych przygód.

Artystyczne lato z Akademią Tańca odbędzie się w terminie 9-21 lipca 2017 r.

Więcej informacji na stronie http://akademiamlodychtalentow.pl/warsztaty-i-obozy/obozy/