Ave Spot (3)

 

Do mapy bezpłatnych warszawskich atrakcji można dodać kolejne miejsce – AveSpot. AveSpot to 300 m2 zadaszonego i ogrzewanego miejsca na rowerowe, hulajnogowe, rolkowe czy deskorolkowe jazdy i triki. Miejsce przeznaczone jest dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych bez względu na wiek i umiejętności. AveSpot otwarty jest w dni powszednie od 12.00 do 20.00 a w weekendy od 11.00 do 20.00.*

Przy ul. Krakowiaków 80/98 (wjazd od ul. Działkowej) na ponad 300 m2 w dni powszednie oraz weekendy można bezpłatnie korzystać z zimowej miejscówki do uprawiania sportów ekstremalnych. Do dyspozycji uczestników oddano: minirampę, duży i mały Quater, bank, kilka boxów oraz kickerów, płaską rurkę oraz trampolinę do bezbolesnego ćwiczenia akrobacji**. Wszystkie przeszkody zostały przystosowane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Na miejscu znajdują się instruktorzy, którzy udzielą lekcji poruszania się po obiekcie respektując zasady panujące na jego terenie.

Wszyscy chętni mają także możliwość skorzystania ze szkółek: jazdy BMX oraz hulajnogi, obu dedykowanych dzieciom w wieku od lat 5, jak i dorosłych. Co istotne, nie trzeba posiadać własnego roweru, żeby przekonać się czy przygoda z BMXem lub hulajnogą stanie się pasją. Na miejscu można wypożyczyć odpowiedni sprzęt wraz z kaskiem. Podczas zajęć uczestnicy uczą się kontroli nad rowerem czy hulajnogą oraz asekuracji przy upadkach. Instruktorzy pokazują i podpowiadają jak poprawnie wjeżdżać i zjeżdżać z poszczególnych przeszkód oraz wykonywać triki. Zajęcia odbywają się w grupach, które są dzielone według poziomu umiejętności uczestników. Terminy oraz ceny zajęć dostępne na stronie internetowej poniżej.

Informacji szczegółowych udziela: Anna Dylińska anna.dylinska@inmedia.net.pl, 601258717

*dokładne godziny i rozpiska z wyznaczonymi zajęciami dla Szkółki BMX znajduje się na stronie www

** Wszystkie przeszkody posiadają Certyfikat dopuszczający do użytkowania.