Strój do szkoły to drugi najważniejszy temat tuż po skompletowaniu wyprawki dla dziecka. Spytaliśmy doradców klienta z wybranych sklepów galerii Nowy Rynek, w jaki sposób dobrać uczniom garderobę.

Parafrazując znane przysłowie, co szkoła, to obyczaj. W kwestii ubioru do szkoły najprostsze zadanie stoi przed rodzicami, których dzieci na co dzień noszą mundurek. W szafach tych uczniów potrzebna jest tylko baza – gładkie koszule, T-shirty itp. Co jednak w sytuacji, gdy mundurek nie jest koniecznością?

 

Szkolny dress code

Stworzenie dobrej szkolnej stylizacji wcale nie jest łatwe. Uczniowie spędzają w szkole wiele godzin każdego dnia. Ich strój powinien więc być wygodny, powinni czuć się w nim dobrze. Taki asortyment młodzież znajdzie np. w sklepie SINSAY, znajdującym się na terenie Galerii Nowy Rynek.

Nasza kolekcja szkolna jest dedykowana szalonym nastolatkom, którzy uwielbiają wyróżniać się z tłumu. W tym sezonie mocno stawiamy na bluzy, koszule, oraz nieśmiertelne jeansy w atrakcyjnych cenach, które w połączeniu ze sobą stworzą świetny look i będą odpowiednie do szkoły. Kolory, które królują w tym sezonie, to czerwień, bordo, khaki oraz wszelkie odcienie błękitu. Warto też pamiętać o zwariowanych dodatkach, na które nawet po 1 września można sobie pozwolić – radzi Joanna Olszewska, kierowniczka sklepu SINSAY.

Zatem indywidualizm tak, ale w granicach przyjętego w danej szkole dress code’u, który może oznaczać stonowane kolory i fasony, brak wyzywających elementów stroju itp.

Dla młodszych uczniów ciekawe ubrania rodzice znajdą z pewnością w salonie marki Smyk. W asortymencie naszego sklepu ciekawe propozycje odzieży znajdą rodzice dzieci do 14 lat. Posiadamy na wieszakach zarówno odzież codzienną, ubrania niezbędne na W-F, czyli np. wymagane często gładkie białe T-shirty, granatowe spodenki i trampki czy duży wybór bardziej eleganckiej odzieży na rozpoczęcie roku i apele śródroczne – mówi Magdalena Bakaszyńska, zastępca kierownika sklepu SMYK.

Z kompletowaniem stroju dla dziecka warto się pospieszyć i zrobić zakupy, gdy na sklepowych wieszakach znajdziemy jeszcze interesujące nas ubrania w pełnej rozmiarówce. To z pewnością oszczędzi wszystkim stresu.

 

Zgłoś się po wyprawkę!

Przypominamy, że już jutro rozpocznie się specjalna akcja promocyjna w Nowym Rynku. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do odwiedzenia Galerii między 25 a 31 sierpnia br. W tych dniach za zakupy o wartości min. 150 zł nasi Klienci będą mogli odebrać wyprawkę szkolną dla dziecka w punkcie obsługi akcji – opowiada Anna Szlaga, Marketing Manager Nowego Rynku. Regulamin akcji dostępny jest w Biurze Administracji centrum.