Gandalf, jako pierwsza księgarnia internetowa w Polsce, odkupuje używane podręczniki od swoich klientów. Akcja kierowana jest do osób, które chcą odsprzedać książki szkolne zakupione wcześniej na www.gandalf.com.pl. Używane podręczniki już niebawem poszerzą ofertę Księgarni Internetowej Gandalf.

 

Księgarnia Internetowa Gandalf rozpoczęła akcję odkupu używanych podręczników. Klienci, którzy w ciągu ostatnich szesnastu miesięcy zakupili podręczniki na gandalf.com.pl, mogą je teraz odsprzedać. Księgarnia skupuje niezniszczone podręczniki, zgodne z aktualnym wydaniem i podstawą programową. Listę tytułów kwalifikujących się do akcji, wraz z proponowaną ceną odkupu każdego z nich, klienci znajdą na swoim koncie na gandalf.com.pl.

 

W przeciwieństwie do antykwariatów, płacących często tylko za książki, które udało im się sprzedać, Gandalf daje gwarancję zapłaty za wszystkie podręczniki spełniające warunki akcji: Po przekazaniu podręcznika, który spełnia warunki regulaminu akcji odkupu, w ciągu 14 dni, przekazujemy zapłatę w formie bonu zakupowego. Można go wykorzystać przy zamówieniach dowolnych produktów z naszej oferty w ciągu 12 miesięcy od jego wysłania wyjaśnia Anetta Wilczyńska, Prezes Księgarni Internetowej Gandalf.

 

Podręczniki można odesłać na adres Księgarni Internetowej Gandalf, zostawić w jednym z blisko 200 salonów Empik lub skorzystać z Paczkomatów InPost w całej Polsce. Jeśli okaże się, że książki nie spełnią warunków regulaminu akcji, zostaną odesłane do sprzedającego lub przekazane na makulaturę – w zależności od tego, którą opcję wybrał klient w umowie sprzedaży. Dochód z podręczników przekazanych na makulaturę zostanie przekazany na zasilenie zbiorów bibliotek, które biorą udział w prowadzonej przez księgarnię Gandalf akcji „Wspieraj swoją bibliotekę”.

 

Odkupione podczas akcji podręczniki zasilą ofertę księgarni i będą dostępne dla jej klientów w atrakcyjnych cenach: – Jesteśmy liderem w sprzedaży podręczników w internecie. Chcemy się stale rozwijać i zapewniać naszym Klientom jak najatrakcyjniejszą ofertę. W tym roku, w jednym miejscu, oprócz nowych książek, będą mogli nabyć także tańsze podręczniki używane. Mamy nadzieję, że akcja okaże się sukcesem i w przyszłym roku wznowimy ją, na jeszcze szerszą skalę – mówi Anetta Wilczyńska z Księgarni Internetowej Gandalf.

Gandalf_odkup podręczników_infografika