Biała, lekka i puszysta – uwielbiana przez dzieci, niezbędna do udanej kąpieli, wywołuje salwy śmiechu i okrzyki radości – piana.
Teraz dzięki nowym kosmetykom JOHNSON’S® Baby każda kąpiel może być pełna piany. Z myślą o najmłodszych marka JOHNSON’S® Baby stworzyła niezwykłe bąbelkowe płyny do mycia ciała i kąpieli oraz rewolucyjny, łatwo spłukujący się szampon w piance. A zatem… czas na kąpiel!

Mycie ciała to jeden z podstawowych zabiegów higienicznych. Pozwala oczyścić skórę z substancji będących wydzieliną gruczołów potowych oraz zanieczyszczeń takich jak: pyłki, kurz, resztki kosmetyków czy pokarmów. Dla rodziców kąpiel to podstawa higieny – dla dzieci doskonała okazja do zabawy. Dlatego warto potraktować ten codzienny rytuał jako czas na budowę bliskości i relacji z dzieckiem. Przepis na sukces jest prosty – odrobina wolnego czasu, ulubione zabawki, dobry humor i nowe kosmetyki JOHNSON’S® Baby, które nie tylko umyją skórę i włoski malca, ale również pozwolą wyczarować mnóstwo puszystej piany.

NOWOŚCI JOHNSON’S® Baby – bąbelki i piana prosto z butelki
Piana, która bawi, piana, która myje

JOHNSON’S® Baby łatwo spłukujący się szampon do włosów
Dzieci uwielbiają pianę – co doskonale rozumie JOHNSON’S® Baby – najczęściej wybierana przez mamy marka szamponów do mycia włosków. Dlatego nowy szampon do mycia włosów ma innowacyjną konsystencję lekkiej pianki. Dzięki temu kosmetyk niezwykle łatwo spłukuje się, a jego formuła NO MORE TEARS® jest wyjątkowo łagodna dla oczu dziecka.
Pojemność i rekomendowana cena: 13,79zł/250ml.

Więcej niż płyn do kąpieli, więcej niż płyn do mycia ciała

JOHNSON’S® Baby odświeżający bąbelkowy płyn do kąpieli i mycia ciała 2 w 1
Kąpiel pełna bąbelków i odświeżający zapach – to klucz do serca niejednego malca.
Jednak jeśli dodamy do tego łagodne oczyszczanie, uczucie odświeżenia na dłużej i formułę NO MORE TEARS®, która sprawia, że płyn jest łagodny dla oczu – to mamy kosmetyk, który pokochają również rodzice.
Pojemność i rekomendowana cena: 19,55zł/500ml.

Kąpiel – sposób na pielęgnację skóry i budowanie relacji z dzieckiem

„Dzisiejsze tempo życia sprawia, że coraz częściej rodzicom brakuje czasu na kontakt z dziećmi. Tymczasem relacja rodzic – dziecko wymaga nieustannej pielęgnacji. Dlatego warto wykorzystać każdą chwilę na umacnianie rodzicielskich więzi. Kąpiel jest doskonałym momentem do wspólnych zabaw. Przelewanie wody, puszczanie baniek i nurkowanie to dopiero wstęp do kąpielowych szaleństw.
Wystarczy uruchomić wyobraźnię… chłopcy z pewnością chętnie pobawią się w wyławianie zatopionych skarbów, a dziewczynki choć przez chwilę zamienią się w piankowa królewnę.” – powiedziała dr n. hum. Justyna Korzeniewska, psycholog z Centrum Zdrowia Dziecka

Nowości JOHNSON’S® Baby w opinii rodziców

Nowe kosmetyki JOHNSON’S® Baby zostały bardzo pozytywnie ocenione przez rodziców, którzy przekonali się jak wspaniałym przeżyciem może być codzienna kąpiel dziecka w wannie pełnej bąbelków, które zachęcają do zabawy.

•JOHNSON’S® Baby odświeżający, bąbelkowy płyn do kąpieli i mycia ciała 2 w 1
80% mam, które wypróbowało produkt doceniło przede wszystkim jego łagodność, podkreślając zarazem, że zapewnia uczucie świeżości na znacznie dłużej niż dotychczas stosowane przez nie płyny (84%).

•JOHNSON’S® Baby łatwo spłukujący się szampon do włosów
Na polskim rynku marka JOHNSON’S® Baby jest liderem pod względem sprzedaży szamponów do pielęgnacji włosów dla najmłodszych. Najnowszy kosmetyk z tej kategorii podbija serca zarówno rodziców jak i dzieci. Skuteczna i sprawdzona formuła szamponów JOHNSON’S® Baby jest teraz dostępna także w formie lekkiej pianki. To sprawia, że kosmetyk niezwykle łatwo się spłukuje – doceniają to zarówno dzieci, jak i rodzice

————————————————————————————————————————————————
Portfolio bąbelkowych kosmetyków JOHNSON’S® Baby:

JOHNSON’S® Baby łatwo spłukujący się szampon w piance
•Unikalny szampon w postaci pianki – niezwykle łatwo spłukuję się
z włosów maluszka
•Piękny owocowy zapach dodatkowo uprzyjemnia mycie włosków
•Wygodna pompka ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości produktu
•Dzięki unikalnej formule NO MORE TEARS® jest łagodny dla oczu
•Jest odpowiedni do codziennego użycia

Pojemność i rekomendowana cena: 13,79 zł/250 ml.

JOHNSON’S® Baby odświeżający bąbelkowy płyn do mycia ciała
•Opracowany tak, by tworzyć mnóstwo łagodnych bąbelków, które dzieci uwielbiają
•Ma delikatny odświeżający zapach
•Delikatnie myje skórę dziecka, jednocześnie nie wysuszając jej, a dzięki unikalnej formule NO MORE TEARS® jest łagodny dla oczu
•Jest odpowiedni do codziennego użycia
•Pojemność i rekomendowana cena: 19,55 zł/500 ml.

JOHNSON’S® Baby bąbelkowy płyn do kąpieli i mycia ciała 2 w 1
•Opracowany tak, by tworzyć mnóstwo łagodnych bąbelków, które dzieci uwielbiają
•Ma delikatny owocowy zapach
•Delikatnie myje skórę dziecka, jednocześnie nie wysuszając jej, a dzięki unikalnej formule NO MORE TEARS® jest łagodny dla oczu
•Jest odpowiedni do codziennego użycia
•Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne
•Pojemność i rekomendowana cena: 19,55 zł/500 ml.

JOHNSON’S® Baby. Mamy ufają nam juz od ponad 100 lat. www.johnsonsbaby.com.pl