Zarówno dla tych, którzy z niecierpliwością czekali na pierwszy dzwonek, jak i tych, którym nie spieszyło się z powrotem do szkolnej ławki kina Helios i firma Pentel przygotowały na początek nowego roku miłą niespodziankę. Na odwiedzających kina sieci w promocyjny weekend 20-22.09 czeka upominek ufundowany w ramach akcji „Zdaj z nami na 6”.

Akcja promocyjna Helios i Pentel została przygotowana specjalnie z myślą o nowym roku szkolnym, a jej celem jest umilenie powrotu do szkolnej ławki, a także zmotywowanie uczniów do nauki. Każdy, kto w dniach 20-22 września zakupi bilet do kina i dodatkowo minimum średni zestaw barowy może liczyć na upominek w postaci markowego długopisu marki Pentel.

– Pentel jest firmą, która od lat pomaga uczniom spojrzeć na naukę jak na coś przyjemnego i twórczego. Dlatego zdecydowaliśmy się na udział we wspólnej akcji promocyjnej z firmą Helios, pokazując kino jako atrakcyjne miejsce dla uczniów i szkół. Razem dowodzimy, że nauka nie musi być nudna i standardowa. W kinie, podobnie jak w procesie twórczym, jest miejsce na inwencję rozmach i niebanalne pomysły – mówi Maksymilian Imiałek, product manager w firmie Pentel.

Organizatorzy, za pomocą akcji chcą podkreślić wagę kina, dużego obrazu i kultury filmowej w procesie edukacji, działania na wyobraźnie i rozwoju twórczego myślenia.