JOHNSON’S® Baby Pure Protect™ – nowa, innowacyjna linia kosmetyków pielęgnacyjnych dla najmłodszych, która bazuje na naturalnych składnikach. To połączenie skutecznego oczyszczania, usuwającego brud i bakterie z łagodnym działaniem, które zgodnie z zobowiązaniem Triple Baby Protection, bezpiecznie chroni skórę dziecka.

Nareszcie na własnych nogach! Świat z tej perspektywy wygląda zupełnie inaczej. A dookoła tyle ciekawych rzeczy, które można sprawdzić, dotknąć, posmakować...

Nie ulega wątpliwości, że kiedy rodzi się dziecko, na świat przychodzi też mały Odkrywca. Każdy dzień to dla niego fascynująca przygoda, a wszystko dookoła wydaje się takie nowe, interesujące i warte uwagi. Od pierwszych chwil życia dziecko poznaje świat wszystkimi zmysłami, nie tylko patrzy i słucha, ale równie chętnie dotyka i smakuje. Im jest starsze, tym chętniej sięga dalej i chce odkrywać otaczającą rzeczywistość. Dla dwulatka punktem honoru jest dotrzeć właśnie w te miejsca, które mama z surową miną każe mu omijać…

Rodzice z jednej strony z dumą patrzą, jak ich mały Skarb z dnia na dzień coraz pewniej stoi na własnych nogach i coraz śmielej poznaje otaczającą go przestrzeń. Radości tej towarzyszy jednak obawa,
czy to zaspokajanie dziecięcej ciekawości jest aby na pewno zawsze bezpieczne. Wielu rodziców zastanawia się jak poprzez prawidłową higienę ochronić swoje dziecko przed różnego rodzaju bakteriami i zarazkami, które pojawiają się w jego otoczeniu.

 

Zielone światło dla zabawy

Specjalnie dla małych Odkrywców JOHNSON’S® Baby stworzył nową linię kosmetyków Pure Protect™,
w skład której wchodzą: Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1, Mydło w płynie oraz Chusteczki oczyszczające.
To niezawodny zestaw, który zapewnia małemu Odkrywcy czystość i ochronę w  domu i w plenerze.

W ich składzie znajdują się: ekstrakt z zielonej herbaty, która jak powszechnie uważa się posiada właściwości antybakteryjne oraz miód znany z łagodzącego działania na skórę.

To innowacyjne podejście do potrzeb dziecka, które na pewnym etapie rozwoju wymaga bardziej zaawansowanej ochrony przed brudem i bakteriami, ale jednocześnie nadal potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz zabezpieczenia przed podrażnieniami.

Obok lekkich formuł, bazujących na naturalnych ekstraktach, dużym atutem kosmetyków z linii  JOHNSON’S® Baby Pure Protect™ jest ich bardzo przyjemny, delikatny zapach. Unikalna formuła NO MORE TEARS® sprawia natomiast, że są one łagodne dla oczu jak czysta woda. 

JOHNSON’S® Baby Pure Protect™ nie tylko oczyszcza i zabezpiecza skórę Maluszka, ale też gwarantuje przyjemny rytuał pielęgnacyjny, dający małemu Odkrywcy i jego mamie zielone światło do dalszej, dziecięcej zabawy!

W skład nowej linii JOHNSON’S® Baby Pure ProtectTM wchodzą:

  • Płyn do kąpieli i mycia ciała 2 w 1, 500 ml
  • Mydło w płynie, 300 ml
  • Chusteczki oczyszczające

JOHNSON’S® Baby Pure ProtectTM
Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

JOHNSON’S® Baby Pure ProtectTM płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 został specjalnie stworzony, aby skutecznie usuwać brud i bakterie ze skóry Twojego maluszka nie powodując jej podrażnień. Produkt zawiera unikalną formułę NO MORE TEARS® wzbogaconą kombinacją składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z zielonej herbaty oraz miód. Odpowiedni do codziennego stosowania. Nie zawiera mydła. Jest hipoalergiczny – formuła minimalizująca ryzyko alergii.

Pojemność/rekomendowana cena: 500 ml/ 18,99 zł

 

JOHNSON’S® Baby Pure Protect Mydło w płynie

JOHNSON’S® Baby Pure Protect™ Mydło w płynie zostało specjalnie stworzone, aby skutecznie usuwać brud i bakterie ze skóry Twojego maluszka nie powodując jej podrażnień.

Produkt zawiera unikalną formułę NO MORE TEARS® wzbogaconą kombinacją składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z zielonej herbaty oraz miód. Odpowiedni do codziennego mycia dłoni, twarzy i ciała.

Nie zawiera mydła. Jest hipoalergiczny – formuła minimalizująca ryzyko alergii.

Pojemność/rekomendowana cena: 300ml/13,99zł

 

JOHNSON’S® Baby Pure ProtectTM Chusteczki oczyszczające

 

JOHNSON’S® Baby Pure Protect™ chusteczki oczyszczające zostały specjalnie stworzone, aby skutecznie usuwać brud i bakterie ze skóry Twojego maluszka nie powodując jej podrażnień.

Chusteczki JOHNSON’S®Baby Pure Protect™ zawierają unikalną formułę NO MORE TEARS® wzbogaconą kombinacją składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z zielonej herbaty oraz miód.

Odpowiednie do codziennego stosowania. Są tak łagodnie i delikatne, że mogą być bezpiecznie stosowane do oczyszczania całego ciała, nawet okolic oczu.

Nie zawierają mydła i alkoholu. Są hipoalergiczne – formuła minimalizująca ryzyko alergii.

Ilość sztuk w opakowaniu/rekomendowana cena: 25szt/7,99zł