Każdy wie, jak ważne jest dla dziecka jego pierwsze pójście do szkoły. Zaczyna on wówczas bardzo długą drogę edukacji. Musi więc być do tego odpowiednio przygotowany. Przed rozpoczęciem roku szkolnego rozpoczyna się zakupowy szał. Rodzice muszą zadbać o ty, by ich dziecko posiadało jak najlepsze i najtrwalsze artykuły szkolne. Rozpoczynając od książek i plecaków i kończąc na równie ważnych długopisach i ołówkach. Jednak nie wszystkie artykuły poszczycić się mogą bardzo wysoką jakością swoich produktów oraz wytrzymałością. Ważne jest więc, abyśmy wybrali znanych i sprawdzonych producentów artykułów szkolnych, ponieważ dzięki temu nasze pociechy z łatwością i uśmiechem zaczną nowy rok szkolny. Do jednych z wiodących na rynku producentów artykułów szkolnych należy St. Majewski.

szkoła

Nazwa St. Majewski pochodzi od skrótu imienia i nazwiska założyciela firmy, czyli od Stanisława Majewskiego. Jest to wieloletnia i szanowana firma, która powstała już w 1889 na terenie osady fabrycznej – Pruszków. Funkcjonuje więc na rynku już od stu dwudziestu pięciu lat. Tak długie utrzymanie się na rynku oznacza, że firma ta jest niezwykle prężna, produkty, które wytwarza mają bardzo wysoką jakość. St. Majewski nie tylko długo utrzymuje się na polskim rynku, ale również jest największą firmą produkującą artykuły szkolne w całej Polsce. Dostarcza więc swoich produktów wielu dzieciom i sprawia, że z radością witają one nowe dni w szkole. Oferowane wyroby mają bardzo dużo kształtów i wzorów, dzięki czemu zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta, a liczba ponad tysiąca produktów powoduje, że znaleźć tam możemy niemalże wszystko.

Wśród najważniejszych artykułów szkolnych możemy wymienić cieszące się od wielu lat ogromną popularnością kredki „Bambino”, ołówki i szkolne i rysunkowe oraz stolarskie, ale także artykuły papiernicze, czyli zeszyty, bloki, teczki itp., ale również szkolne tekstylia jak plecaki, worki na obuwie, tornistry. Firma ta jednak dalej się rozwija i nadal rozszerza swoją działalność. St. Majewski współpracuje ze znanymi na całym świecie firmami takimi jak: The Walt Disney Company, CD Project, Mattel, EOne, Hasbro, a także Viacom. Artykuły szkolne proponowane przez tą firmę cieszą się ogromną popularnością i uznaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Każdy rodzic, który zdecyduje się na zakup szkolnych przyborów właśnie z tego zakładu sprawi swojemu dziecku ogromną radość, a sobie świadomość zakupu niezwykle trwałych i jakościowych produktów. Artykuły St. Majewski znajdziesz w specjalnych sklepach internetowych, np.: http://calamus.pl/st-majewski.