W dniach 3 i 4 lutego 2018 roku w godzinach od 9:00 do 21:00 Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza na wyjątkową zabawę z LEGOLAND® Billund Resort. Będzie to okazja do wspaniałej, rodzinnej zabawy najsłynniejszymi klockami świata.

W ramach wydarzenia będzie można przenieść się do fantastycznego świata zbudowanego z klocków LEGO®, odwiedzić specjalnie przygotowane strefy zabaw oraz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest rodzinny wyjazd do LEGOLAND® Billund Resort w Danii!

Podczas weekendu z LEGO® uczestnicy eventu będą mogli poczuć się jak w prawdziwym parku rozrywki i poznać wybrane atrakcje LEGOLAND® Billund Resort. Stanowiska dopasowane będą zarówno do najmłodszych fanów klocków LEGO®, jak i tych nieco starszych.
Najmłodsi będą mogli tworzyć niesamowite budowle z LEGO® SOFT BRICKS. Starsze dzieci będą miały możliwość odbycia przejażdżki elektrycznymi samochodzikami LEGO®, a młodzież z pewnością zainteresuje strefa multimedialna z interaktywnymi grami zręcznościowymi na iPady.
Na wszystkich, niezależnie od wieku, czekać będą rodzinne stoliki pełne klocków LEGO® do budowania własnych konstrukcji.

Niewątpliwą atrakcją wydarzenia będzie wystawa złożona z kilkunastu postaci z klocków LEGO® oraz budowli, przywieziona prosto z LEGOLAND® Billund. Dzieci będą mogły nie tylko podziwiać wspaniałe konstrukcje, ale także wsiąść do helikoptera zbudowanego z klocków LEGO®!

Odwiedzający CH Czyżyny w dniach 3-4 lutego będą także mogli wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania będą zestawy klocków LEGO®, bilety do parku LEGOLAND® oraz nagroda główna – rodzinny pobyt w duńskim LEGOLAND® Billund Resort.

O Centrum Handlowym Czyżyny:
Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Sinsay, Cropp, House, Douglas, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.
Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

O APSYS
APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).
APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.
Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

O ÆRIUM
Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.