Wielkimi krokami nadchodzą wakacje, a Ty i Twoi bliscy nadal nie macie planów jak spędzić ten czas? Chcesz się zrelaksować? Marzy Ci się znów poczuć jak dziecko w krainie baśni, a może jak kierowca bolidu wyścigowego?

Co powiesz na rodzinny  pobyt w Energylandii w Zatorze? Moc atrakcji zapewnianych przez najnowocześniejszy park rozrywki w tej części Europy pozwoli Ci spełnić marzenia z dzieciństwa!

Mało kto nie słyszał o tym miejscu, czego dowodem był rok 2016, w którym odnotowano ponad milion odwiedzających. Ten Park Rozrywki ciągle rozszerza się o nowe atrakcje. W tym roku przybędzie ich
aż 19 we wszystkich czterech strefach zabawy. Część z nich już została uruchomiona, na kilka trzeba jeszcze poczekać do wakacji.

 

Relaks pod znakiem Roller-Coasterów

Lubisz adrenalinę? Potężne przeciążenia sięgające 5 g? Przyspieszenie do 100 km/h w 3 sekundy? Koniecznie wybierz  się do Energylandii! Mniej więcej w połowie drogi między Katowicami, a Krakowem – w Zatorze, znajduje się 26 hektarów rozrywki na światowym poziomie – prawdziwy raj dla dzieci oraz dorosłych. Odnajdziesz tutaj aż 10 Roller Coasterów, w tym tegoroczną nowość – Boomerang – Roller Coaster, w którym wagoniki poruszają się nie tylko do przodu, ale i do tyłu. Już w tym roku będziecie mogli przejechać się także Speed Water Coasterem – najwyższym i najszybszym na świecie wodnym Roller Coasterze wyrastający 60 metrów nad ziemię i osiągającym zawrotną prędkość 110 km/h. Połączenie klasycznego Roller Coastera i przejażdżki wodnej gwarantuje schłodzenie emocji dawką mokrego orzeźwienia.

 

Moc atrakcji w świecie dziecka

Energylandia to nie tylko dobra zabawa dla dorosłych. W Bajkolandii Twoje pociechy oszaleją ze szczęścia. A Ty razem z nimi. Karuzele, samochodziki i zjeżdżalnie. Ale także mini spływ wodny Wyspa Skarbów, podróż uwielbianymi przez chłopców Jeep Safari, a także traktorki w Farmie Krasnali to najbardziej lubiane przez rodziny miejsca w Energylandii. Bajkolandia to łagodne atrakcje, które pozwalają zrelaksować się i naładować akumulatory pozytywnej energii na długi czas. Raptem kilka dni temu Bajkolandia wzbogaciła się o 10 całkowicie nowych atrakcji dla najmłodszych, wywołujących falę radości i uśmiechu.

Poczuj się jak dziecko przyjeżdżając do Energylandii w Zatorze.

Już teraz zarezerwuj bilet na: www.energylandia.pl