Polska chusta Pocket by Poofi zdobyła złotą nagrodę konsumencką na największych targach dziecięcych w Europie: Kind und Jugend 2017. To już drugi rok z rzędu kiedy chusta firmy Poofi zdobywa nagrodę CONSUMER AWARD na targach w Kolonii.

Innowacyjna chusta hybrydowa łącząca zalety chusty tkanej i elastycznej została doceniona przez klientów za minimalistyczny design oraz wspaniałą funkcjonalność.

Poofi to firma stworzona przez przedsiębiorczą mamę, która 6 lat temu stworzyła popularną poduszkę do karmienia niemowląt. Dynamiczny rozwój sprawił, że obecnie Poofi sprzedaje kilkadziesiąt produktów w wielu krajach europejskich.

Wiwat Pocket!

To drugi rok z rzędu kiedy chusta POCKET by Poofi zdobywa uznanie rodziców podczas największych targów branżowych w Europie!Rok temu produkt odznaczony został srebrnym medalem, w tym roku nasi klienci zadecydowali o złotej nagrodzie.Jest nam niezwykle miło odebrać to wyróżnienie.

Ta ważna nagroda od razu zaczęła przynosić efekty, przyciągając na nasze stoisko gości z całego świata.

Podczas 4 dni targów chusta była wiązana rekordową liczbę razy :) Na szczęście jest tak prosta w obsłudze, że nie stanowiło to najmniejszego problemu ;)

Wiemy już, że chustę POCKET będa poznawać rodzice na innych rynkach – między innymi w Azji. To ogromne wyzwanie, szczególnie, że taki produkt na rynku azjatyckim to absolutna nowość.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!