Ponad 250 pracowników wraz z rodzinami wzięło udział w Piłkarskim Mega Pikniku zorganizowanym przez Baltic Wood, producenta trójwarstwowych podłóg drewnianych. Na uczestników czekały liczne atrakcje, a jedną z nich było wspólne wykonanie karmników dla ptaków, które zostaną przekazane do pobliskiego nadleśnictwa w Kołaczycach. To kolejny projekt marki, realizowany w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

W dniu 3 czerwca br. w Moderówce odbywał się Piłkarski Mega Piknik Baltic Wood – rodzinne spotkanie sportowe z okazji Dnia Dziecka. Uczestnicy, którzy zgłosili się do rozgrywek sportowych rozegrali mecz o Puchar Prezesa Baltic Wood. W zmaganiach wzięły udział drużyny złożone z pracowników i ich rodzin oraz kadry zarządzającej Baltic Wood. Nie zabrakło emocji i dobrej zabawy. Na najmłodszych czekały dodatkowe atrakcje – malowanie twarzy, fotobudka, modelowanie balonów, dmuchane zabawki czy rodzinne kolorowanki. Starsze dzieci wraz z rodzicami mogły spróbować swoich sił w bubble soccer, grze w gigantyczne piłkarzyki, czy strzelaniu do bramki celnościowej. Założeniem przedsięwzięcia była integracja pracowników, budowanie więzi społecznej i kulturalnej wokół idei sportowych i ekologicznych. Baltic Wood – producent trójwarstwowych podłóg drewnianych zaprosił uczestników do wspólnego tworzenia karmników dla ptaków, które przekazane zostaną do Nadleśnictwa Kołaczyce. Do ich wykonania marka wykorzystała podłogi drewniane Baltic Wood.
– Tegoroczny projekt ekologiczny przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, zainteresowanie budową domków dla ptaków z podłóg Baltic Wood było ogromne -– mówi Magdalena Marek, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży Baltic Wood. – Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i cieszymy się, że nasze działania przyczyniają się do popularyzacji idei dbania o otaczającą przyrodę, jednocześnie integrując pracowników i lokalną społeczność. Pracownicy Baltic Wood są ważnym czynnikiem naszego rozwoju i najlepszymi ambasadorami marki.

Przyłącz się do drużyny i pracuj w Baltic Wood

Baltic Wood to polski producent trójwarstwowych podłóg drewnianych, które trafiają do konsumentów w 52 krajach świata. Zakład produkcyjny znajduje się w Jaśle, funkcjonuje od 19 lat, stając się w tym czasie jednym z głównych pracodawców w regionie. W związku z dynamicznym rozwojem Baltic Wood zwiększa zatrudnienie. Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowiska produkcyjne. Zatrudnienie zaleźć mogą osoby z wykształceniem zawodowym lub technicznym, absolwenci szkół. – Debiutujący na rynku pracy będą mieli możliwość zdobywania umiejętności w zespole doświadczonych specjalistów i praktycznego poznania światowych standardów i procedur w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji podłóg drewnianych w Polsce. Dla wszystkich nowych pracowników firma organizuje szkolenia z obsługi maszyn i urządzeń, BHP, oferuje przyjazną atmosferę pracy i możliwości rozwoju – dodaje Magdalena Marek. Zgłoszenia można wysyłać na adres: kariera@balticwood.pl.