Z danych pochodzących z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, iż w 2013 roku wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach rosły wraz z poziomem posiadanego wykształcenia. Osoby, które ukończyły dodatkowe studia (podyplomowe, MBA, doktorat) otrzymywały w 2013 roku całkowite wynagrodzenie brutto wyższe, niż ich koledzy podsiadający jedynie tytuł magistra. Płace osób, które ukończyły studia podyplomowe wyniosły 5 200 PLN i były o 8% wyższe od wynagrodzeń osób z tytułem „doktora”. Inwestycja w studia podyplomowe okazują się opłacalna oraz prestiżowa. Chcący uzupełnić wykształcenie muszą się jednak spieszyć. Rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości potrwa do 30 października!

Według badań studia podyplomowe są przepustka do kariery zawodowej i doskonałym argumentem w negocjacjach dot. podniesienia wynagrodzenia. Na „dodatkowe” wykształcenie zwracają uwagę rekruterzy, przyszli oraz obecni pracodawcy. Uczelnie warto wybrać mądrzę! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców i studentów Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu – najstarsza, niepubliczna Uczelnia w Wielkopolsce, stworzyła unikatową ofertę praktycznych studiów podyplomowych. WSZiB podpowiada – wybierz studia podyplomowe oferujące:

  • praktyczne zajęcia i wykłady ze znanymi ekspertami
  • renomowane certyfikaty międzynarodowe w cenie studiów
  • wykładowców – praktyków, uznanych fachowców w branży
  • kształtujące zdolność wykorzystywania wiedzy i umiejętności w pracy
  • pozwalające na zawarcie kluczowych znajomości z nauką i biznesem – networking

Uczelnia oferuje jedyne w Polsce studia podyplomowe – Praktyczne aspekty zarządzania projektami z uznanym na świecie certyfikatem PMI Global R.E.P. Partnerem merytorycznym kierunku została firma szkoleniowa Management Training and Development Center. Ambasadorem kierunku – dr Darryl W. Booker, uznany na świecie ekspert w dziedzinie analizy biznesowej. Instruktor i konsultant ESI Intl. oraz MT&DC, firmy, która jako pierwsza w Polsce otrzymała status PMI Global Registered Education Provider oraz certyfikat ISO 9001:2008.

Kierunek Praktyczne aspekty zarządzania projektami skierowany jest do osób, nastawionych na sukces zawodowy i rozwój praktycznych umiejętności. Absolwenci studiów otrzymują rozpoznawalny przez pracodawców Certyfikat PMI Global R.E.P. jak również Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych. Certyfikaty, będące potwierdzeniem zdobycia praktycznych kompetencji są często przepustką do awansu zawodowego, a także utwierdzają pracodawcę o zdeterminowaniu pracownika i jego chęci do ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Oferta praktycznych studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu obejmuje również kierunki:

Prawo i biznes – szczegóły: http://www.wszib.poznan.pl/node/120

Rachunkowość jednostek gospodarczych – szczegóły: http://www.wszib.poznan.pl/node/50

Administrowanie kadrami i płacami – szczegóły: http://www.wszib.poznan.pl/node/51rekrutacja1

Biuro Rekrutacji WSZiB w Poznaniu (czynne wt. – sob. od 9:00 do 19:00)

tel. 61 835 15 11, kom. 601 305 212

e-mail: rekrutacja@wszib.com.pl