Jeśli Twoja klasa lub klasa Twojego dziecka ma pomysł na zaprojektowanie idealnej sali lekcyjnej, to nie zastanawiajcie się ani chwili, tylko ślijcie swój projekt. Prace można zgłaszać w trzech kategoriach wiekowych, a technika ich wykonania jest dowolna.

Konkurs EmpikFoto przeznaczony jest dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-7 szkół podstawowych. Zgłoszenia są przyjmowane od 28 maja do 19 czerwca. Po tym czasie komisja konkursowa wyłoni 3 laureatów w każdej kategorii: przedszkolaki i klasy 0, klasy 1-3 szkoły podstawowej oraz klasy 4-7 szkoły podstawowej. Atrakcyjne nagrody i lubiana przez uczniów plastyczna forma zgłoszenia to najważniejsze przesłanki do wzięcia udziału w konkursie.

Narysuj swoją wymarzoną klasę!

Narysuj, wyklej, ulep – forma wykonania pracy jest dowolna. Można zrobić makietę lub kolaż, formę płaską lub przestrzenną – wszystkie chwyty dozwolone. Wystarczy pokazać, jak wygląda Wasza wymarzona sala lekcyjna. Jeśli nie możecie zdecydować się na jeden projekt – nie ma problemu. W ramach jednego zgłoszenia nauczyciel może zgłosić kilka prac plastycznych – nie trzeba więc dokonywać selekcji na poziomie klasy.

Atrakcyjne nagrody

W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane 3 nagrody. Klasa, która zdobędzie pierwsze miejsce otrzyma elementy wystroju sali lekcyjnej (fototapeta, tablica magnesowa z elementami magnesowymi oraz 6 obrazów). Każdy z tych elementów uczniowie będą mogli wybrać sami! Drugie miejsce to voucher do EmpikFoto o wartości 50 zł w ilości równej liczbie uczniów ze zwycięskiej klasy. Natomiast laureaci trzeciego miejsca otrzymają vouchery o wartości 20 zł za każdego ucznia zwycięskiej klasy. Dzięki temu oni również będą mogli odświeżyć wygląd swojej sali lub wywołać zdjęcia z wycieczki szkolnej czy przygotować fotoksiążkę na zakończenie roku szkolnego.

Zgłoszenia

Prace należy przekazać nauczycielowi, który może dokonać zgłoszenia wypełniając formularz konkursowy dostępny na stronie http://www.empikfoto.pl/nasza-sala. Liczba prac jest nieograniczona – można więc zgłosić kilka najlepszych. Wystarczy przesłać ich skan lub zdjęcia razem z formularzem na adres mailowy konkurs@empik.com. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 21 czerwca na blogu prowadzonym przez serwis empikfoto.pl pod adresem blog.empikfoto.pl, na stronie www.empikfoto.pl/nasza-sala oraz na profilu społecznościowym Facebook empikfoto.pl.

Więcej informacji  i konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie www.empikfoto.pl/nasza-sala