Za dokonanie przelewu za pomocą aplikacji mobilnej Getin Mobile, Klienci Getin Banku mogą otrzymać w prezencie 50 zł. Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych posiadaczy Konta Osobistego Banku, którzy nie dokonywali jeszcze transferu pieniędzy poprzez Getin Mobile. Aby skorzystać z promocji wystarczy do 31 sierpnia br. zgłosić online swój akces i zrealizować przelew za pośrednictwem aplikacji.

Wszyscy Klienci Banku, którzy w okresie ostatnich sześciu miesięcy nie dokonywali przelewów za pomocą aplikacji Getin Mobile oraz nie byli posiadaczami Lokaty Mobilnej, mogą otrzymać 50 zł w prezencie od Banku. Warunkiem uzyskania premii pieniężnej jest przystąpienie do promocji poprzez stronę www.promocje.getinbank.pl/getinmobile/ oraz wykonanie przelewu w wysokości m.in. 20 zł za pomocą mobilnego narzędzia Getin Banku.

Promocja Getin Banku trwa do 15 września br. Aby z niej skorzystać wystarczy zgłosić chęć swojego udziału w promocji do 31 sierpnia br., podając jedynie numer PESEL. 50 zł premii trafi na konto użytkownika do 5 dni od dokonania pierwszego przelewu. Przyznana kwota jest zwolniona z podatku.

Getin Mobile to proste w użyciu narzędzie, które zapewnia dostęp do środków z każdego miejsca i o każdej porze – mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Banku. Wprowadzając nową promocję, chcemy zachęcić naszych obecnych i przyszłych Klientów do wypróbowania funkcjonalności aplikacji. Jesteśmy przekonani, że wielu z nich doceni wygodę, którą zapewnia Getin Mobile i będzie korzystać z tego rozwiązania na co dzień.

Getin Mobile, oprócz standardowych funkcji podglądu salda i przelewów online, daje także m.in. możliwość przechowywania paragonów i szybkiego płacenia rachunków poprzez skanowanie QR Kodów. Aplikacja zdobyła główną nagrodę w konkursie Banking Technology Awards 2013 w Londynie w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych” oraz nominację w konkursie dla polskich mobilnych rozwiązań – Mobile Trends Awards.

Więcej informacji na temat aplikacji oraz obowiązujących promocji znajduje się na stronie www.getinup.pl/getinmobile.