Getin Bank znalazł się na podium rankingu najlepszych kredytów gotówkowych, który cyklicznie opracowują eksperci portalu Totalmoney.pl. W majowym zestawieniu oferta Banku skierowana do nowych Klientów została uznana za jedną z trzech najlepszych na rynku. O pozycji w czołówce klasyfikacji przesądziły atrakcyjne warunki finansowania oraz niski całkowity koszt kredytu.

Oferta kredytów gotówkowych skierowana do wszystkich osób, które nie korzystają jeszcze z usług Getin Banku, została uznana za jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji i zajęła trzecie miejsce w rankingu przygotowanym przez portal TotalMoney.pl. Opracowane przez analityków porównanie warunków finansowania pokazało, że koszty kredytu w Getin Banku są jednymi z najniższych na rynku.

Przedstawiona w rankingu całkowita kwota do zapłaty została wyliczona dla kredytu w wysokości 10 000 zł z 24-miesięcznym okresem spłaty dla trzyosobowej rodziny z miesięcznymi dochodami 4 423 zł netto osiąganymi z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony. Przyjęto przy tym założenie, że modelowi Klienci nie mają obecnie konta w Banku i nie chcą go zakładać, a zaciągnięte zobowiązanie planują spłacać w równych ratach. Porównanie dostępnych ofert pokazało, że decydując się na kredyt gotówkowy w Getin Banku, mogą oni zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Getin Bank od początku roku utrzymuje się w czołówce rankingów opracowywanych przez niezależne porównywarki finansowe w różnych kategoriach produktowych. W kwietniu Bank zajął pierwsze miejsce w  zestawieniu przygotowanym przez Comperia.pl, w styczniu oferta Banku została także wyróżniona przez ekspertów portalu TotalMoney.pl

TotalMoney.pl jest niezależną internetową porównywarką finansową. Portal cyklicznie opracowuje rankingi najlepszych produktów bankowych. Pełen ranking najlepszych kredytów gotówkowych jest dostępny na stronie www.totalmoney.pl.