Getin Bank od początku roku utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera rankingu kredytów samochodowych, opracowywanego cyklicznie przez TotalMoney.pl. W marcowej edycji zestawienia przedstawione zostały najkorzystniejsze oferty finansowania zakupu nowego lub używanego auta. Analitycy portalu po raz kolejny w tym roku docenili propozycję Getin Banku, przyznając mu pierwsze miejsce w obydwu kategoriach klasyfikacji.
Eksperci portalu finansowego TotalMoney.pl porównali dostępne na polskim rynku oferty kredytów samochodowych, szeregując je zgodnie z wysokością całkowitego kosztu kredytu. Ranking podzielony został na dwie kategorie, przedstawiając warunki zobowiązania w przypadku zakupu nowego oraz używanego pojazdu. W obydwu przypadkach Getin Bank zdystansował konkurencję i już trzeci raz z rzędu w tym roku objął czołową pozycję. Tak doskonały wynik to zasługa wyróżniających się warunków finansowania.
Pierwsza pozycja w rankingu kredytów samochodowych to kolejne wyróżnienie ze strony ekspertów branży finansowej dla produktów i usług Getin Banku, który w tym roku zwyciężył również w zestawieniu najlepszych kredytów gotówkowych i najlepszych kont osobistych. Wygodna i atrakcyjna oferta doceniana jest również na forum międzynarodowym – w tym miesiącu Bank znalazł się w gronie finalistów konkursu Contactless&Mobile Awards, zdobywając uznanie za nowatorską usługę płatności mobilnych w chmurze.
Najnowszy ranking TotalMoney.pl został przygotowany w oparciu o założenia, że kredyt przeznaczony zostanie na nowy, bądź używany samochód w cenie 70 000 zł, a kredytowaniu podlegała będzie kwota
w wysokości 56 000 zł. Zakupem zainteresowana jest czteroosobowa rodzina (małżeństwo z dwójką dzieci), której łączne dochody, otrzymywane z tytułu umowę o pracę zawartej na czas nieokreślony, wynoszą
4 121 zł. Klienci nie mają przy tym żadnych innych zobowiązań, a kredyt planują spłacić w ciągu 5 lat.
Pełna oferta kredytów samochodowych Getin Banku jest dostępna na stronie www.getinbank.pl. Szczegółowe informacje oraz pełne wyniku rankingu można znaleźć tutaj.