Getin Bank uatrakcyjnia ofertę produktów oszczędnościowych. Od 1 sierpnia br. Klienci zainteresowani odkładaniem pieniędzy na koncie oszczędnościowym mogą skorzystać z nowej oferty „Na nowe środki” z oprocentowaniem 2,5 proc. w skali roku. Dla tych, którzy chcą ulokować swoje oszczędności w średnim okresie czasu, Bank przygotował pięciomiesięczną „Lokatę na Nowe Środki” z oprocentowaniem 2,4 proc. w skali roku.

Oferta „Na nowe środki” skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych Klientów Banku, zainteresowanych możliwością ulokowania pieniędzy na koncie oszczędnościowym. Warunkiem skorzystania z oferty specjalnej jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku. Klienci, którzy nie maja jeszcze konta osobistego mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty Konta Getin UP, którego otwarcie i obsługa są całkowicie darmowe. Z oferty można skorzystać od 1 sierpnia do 30 września 2017 r. Oprocentowanie 2,5 proc. w skali roku jest naliczane przez okres czterech miesięcy od dnia wpływu nowych środków i dotyczy kwoty do 100 000 zł. Ofertą może być objęte tylko jedno konto oszczędnościowe danego Klienta.

Podobnie jak w przypadku konta oszczędnościowego, pięciomiesięczna „Lokata na Nowe środki” skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych Klientów Getin Banku. Można na niej ulokować od 500 zł aż do 200 000 zł. Lokata dostępna jest również wyłącznie dla nowych środków. Klienci, którzy skorzystają z oferty mogą założyć tylko jedną lokatę z promocyjnym oprocentowaniem. Oferta obowiązuje od 1 sierpnia do 4 września 2017 r.

Z oferty produktów oszczędnościowych można skorzystać za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej lub w jednym z blisko 450 oddziałów i placówek partnerskich Getin Banku.