Getin Bank wprowadza do swojej oferty kolejną innowację. Jako jedyny w Polsce umożliwi studentom wykorzystanie legitymacji jako karty debetowej. Rozwiązanie pozwoli na jednoczesne korzystanie ze standardowych możliwości legitymacji w połączeniu z funkcją płatniczą oraz dostępem do konta w Getin Banku. W ramach oferty, Bank przygotował szereg dedykowanych promocji. Pierwszą uczelnią, która podpisała umowę z Getin Bankiem jest Politechnika Poznańska.

 

Legitymacja studencka pełniąca jednocześnie funkcję karty debetowej, którą wprowadza na rynek Getin Bank, to pierwszy tego typu produkt w Polsce. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala na całkowite odseparowanie funkcji płatniczej od innych funkcji legitymacji, w tym np. karty dostępowej czy też karty miejskiej. Dzięki temu rozwiązanie oferowane przez Getin Bank jest w pełni bezpieczne. Studenci rozpoczynający naukę na wyższej uczelni, która zdecyduje się na wdrożenie takiego rozwiązania, otrzymają legitymację z zakodowaną, ale nieaktywną funkcją płatniczą, uruchamianą wyłącznie po podpisaniu umowy i założeniu konta. Do tego czasu karta będzie funkcjonować jak zwykła legitymacja.

 

Połączenie legitymacji studenckiej z kartą płatniczą to kolejny po karcie MasterCard Display czy samoobsługowych oddziałach Getin Point, innowacyjny projekt Getin Banku. Wprowadzając nową ofertę dla studentów chcemy znów zaskoczyć rynek niestandardowym podejściem do produktów finansowych – mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Bank. Studenci to grupa, której poświęcamy wiele uwagi. To właśnie dla nich stworzyliśmy dedykowane konto. Już w maju uruchomimy także Getin LAB University. To projekt, w ramach którego przygotujemy seminaria i warsztaty, umożliwiające studentom zdobywanie praktycznej wiedzy z zakresu innowacji biznesowej. Najlepsi uczestnicy programu trafią na staż do Getin Banku, gdzie będą mogli przetestować zdobyte umiejętności i sprawdzić się w tworzeniu realnych projektów.

 

Studenci, którzy zdecydują się na uruchomienie konta w Getin Banku oraz aktywowanie funkcji płatniczej na swojej legitymacji, nie tylko uzyskają dostęp do bezpłatnej bankowości internetowej, przelewów przez Facebook, e-mail oraz SMS, ale także będą mogli czerpać z tego rozwiązania wymierne korzyści finansowe, korzystając z przygotowanych specjalnie dla nich promocji. Obecnie Bank nagradza najlepszych studentów płacąc po 50 zł za każdą piątkę na egzaminie w ramach każdej sesji. W ramach promocji studenci mogą zyskać nawet 250 zł rocznie.

 

Więcej informacji na temat oferty Getin Banku skierowanej do studentów można znaleźć tutaj.