Konto Getin UP zostało uznane za jedno z najlepszych na rynku i zajęło II miejsce w rankingu przygotowanym przez portal TotalMoney.pl. O wysokiej pozycji w zestawieniu zadecydował m.in. brak opłat za prowadzenie konta oraz atrakcyjny pakiet korzyści dodatkowych.

Ranking najlepszych kont osobistych TotalMoney.pl został przygotowany dla określonego typu klienta. O wyniku zestawienia decydowały koszty użytkowania rachunku oraz karty do konta, przy założeniu, że jego użytkownik co miesiąc będzie na nie przelewał minimum 1,5 tys. zł. Modelowy Klient miał też w każdym miesiącu dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 500 zł.

II miejsce w zestawieniu zajęło konto Getin UP, które jest bezwarunkowo darmowe. Jego posiadacze nie ponoszą także żadnych opłat za przelewy zlecane przez Internet i wypłaty w bankomatach sieci PlanetCash i Euronet. Jeśli w ciągu miesiąca zrealizują płatności kartą na kwotę min. 300 zł, Bank nie pobierze prowizji za jej obsługę. Konto Getin UP zapewnia także dostęp do Pakietu Korzyści, czyli szeregu benefitów dla aktywnych Klientów. Jednym z profitów jest możliwość uzyskania zwrotu do 360 zł za rachunki opłacone z wykorzystaniem funkcji „polecenie zapłaty”. Bank zwraca również 2 proc. wartości zakupów opłacanych kartą kredytową oraz 2 proc. raty kredytów gotówkowych i ratalnych. Dodatkowo w ramach Pakietu Korzyści posiadacze konta Getin UP mogą liczyć na podwyższenie oprocentowania konta oszczędnościowego o 0,25%.

Aby skorzystać z Pakietu Korzyści, wystarczy otworzyć bezpłatne konto oszczędnościowe, co miesiąc otrzymywać wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 1 tys. zł i dokonywać płatności kartą na łączną kwotę 300 zł oraz wyrazić zgody marketingowe na otrzymywanie informacji o promocjach Banku.

Pełny ranking najlepszych kont osobistych jest dostępny na stronie TotalMoney.pl

Szczegóły dotyczące oferty kont osobistych Getin Banku są dostępne na stronie www.getinbank.pl