Oferta kredytów gotówkowych Getin Banku już po raz kolejny została wyróżniona w cyklicznym rankingu TotalMoney.pl. Analitycy portalu docenili atrakcyjne warunki finansowania oraz konkurencyjność propozycji skierowanej do nowego klienta, który dotychczas nie korzystał z usług Banku. Wysoka pozycja w zestawieniu, na której Bank utrzymuje się od początku roku, to gwarancja niskich kosztów kredytu oraz pewność wyboru jednej z najlepszych ofert na rynku.

W lutowej edycji rankingu, eksperci portalu TotalMoney.pl sprawdzili, w którym banku można najkorzystniej pożyczyć 10 000 zł na dwa lata. W czołówce zestawienia znalazła się propozycja Getin Banku, który zdaniem ekspertów oferuje jeden z najlepszych kredytów gotówkowych dla nowych Klientów. Dzięki atrakcyjnym warunkom finansowania, całkowita kwota do zapłaty przy kredycie w wysokości 10 000 zł nie przekroczy 11 505 zł, miesięczna rata nie będzie wyższa niż 480 zł. Spłata zobowiązania jest rozłożona na okres 24 miesięcy.

Ranking kredytów gotówkowych TotalMoney.pl został przygotowany na podstawie wyliczeń dla przykładowej rodziny 2+1 (rodzice i dziecko) o łącznych dochodach netto w wysokości 4 819 zł uzyskiwanych z tytułu umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony. Osobna analiza została opracowana dla klienta wewnętrznego (klient Banku) oraz zewnętrznego (nowego klienta), czyli takiego który nie posiada konta osobistego w danym banku
i nie chce go zakładać. W zestawieniu zostały ujęte banki, które odesłały wypełnione ankiety do 12 lutego.

Wysokie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych to kolejne wyróżnienie dla Getin Banku w tym miesiącu. Na początku lutego oferowany przez Bank rachunek osobisty Getin UP Free znalazł się na pierwszym miejscu rankingu najlepszych kont dla młodych ludzi, opracowanego przez dziennikarzy „Rzeczpospolitej”.