Do grona partnerów Getin Banku dołączyło siedem kolejnych instytucji z sektora ochrony zdrowia. Bank będzie odpowiadać za kompleksową obsługę szpitali w Rawiczu, Bolesławcu, Proszowicach i Katowicach oraz finansowanie zakładów opieki zdrowotnej w Wieluniu, Głubczycach i Tomaszowie Lubelskim.

 

W maju i czerwcu br. Getin Bank zwyciężył w czterech przetargach na obsługę bankową wraz z finansowaniem Szpitala Powiatowego w Rawiczu, ZOZ w Bolesławcu, SPZOZ w Proszowicach oraz Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Bank przedstawił także najatrakcyjniejszą ofertę w przetargach na finansowanie SPZOZ w Wieluniu, SPZOZ w Głubczycach i SPZOZ w Tomaszowie Lubelskim. Dzięki nowym kontraktom, portfolio Klientów Getin Banku obejmuje obecnie 70 podmiotów z sektora opieki zdrowotnej, a w sumie 600 z sektora publicznego.

 

„Cieszymy się, że do grona naszych Klientów dołączyło siedem kolejnych szpitali. Obsługa podmiotów z sektora ochrony zdrowia wymaga indywidualnego podejścia, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości finansowych poszczególnych instytucji. Zwycięstwo w przetargach rozstrzygniętych w maju i czerwcu br. potwierdza, że przyjęty kierunek rozwoju oferty Getin Banku dla sektora publicznego odpowiada na oczekiwania rynku” – mówi Paweł Rostkowski, Dyrektor Biura Finansowania Szpitali, Getin Noble Bank.