Kredyt gotówkowy Getin Banku został uznany za jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku, zajmując II miejsce w marcowym rankingu Money.pl. Tak wysoki wynik to kolejny w tym roku dowód uznania ekspertów dla produktów finansowych Getin Banku.

Analitycy portalu Money.pl porównali warunki kredytu gotówkowego na kwotę 3 tysięcy złotych netto, którego okres spłaty wynosi 12 miesięcy. W klasyfikacji brano pod uwagę m.in. oprocentowanie i prowizję, całkowite koszty kredytu oraz rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Wysoka pozycja Getin Banku to zasługa atrakcyjnych warunków finansowania. Docenione zostało również otwarte podejście Banku do kredytobiorcy, który nie musi decydować się na zakup dodatkowych produktów finansowych.

Getin Bank stale rozwija ofertę pożyczek i kredytów sprofilowanych pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Osoby, które chciałyby uniknąć skomplikowanych formalności mogą zdecydować się na pożyczkę gotówkową na oświadczenie lub kredyt gotówkowy na wyciąg z konta lub deklarację PIT. Ponadto, Bank udostępnił nowe, wygodne rozwiązanie – iKredyt, który umożliwia Klientom realizację łatwego i przejrzystego procesu kredytowego całkowicie przez Internet za pośrednictwem platformy ikredyt.getinbank.pl.

W założeniach przyjętych na potrzeby marcowego rankingu Money.pl, o kredyt gotówkowy stara się trzyosobowa rodzina (małżeństwo z dzieckiem), której łączne dochody netto, otrzymywane z tytułu umowy
o pracę wynoszą 4 tys. zł. Kredytobiorcy nie mają innych zobowiązań, wykazują się pozytywną historią w BIK
i nie są klientami instytucji, w której ubiegają się o finansowanie. W zestawieniu analizowano oferty kredytowe 24 największych polskich banków.

Pełne wyniki rankingu można znaleźć tutaj. Szczegóły pełnej oferty kredytowej Getin Banku dostępne są na stronie www.getinbank.pl.