Getin Leasing otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2013 przyznany przez Bisnode Dun&Bradstreet Polska. Spółka została wyróżniona za wysoką ocenę stabilności i płynności finansowej. Certyfikat potwierdza, że Getin Leasing jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać współpracę.

 Getin Leasing dołączył do grona 1% polskich firm uhonorowanych Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Prestiżowe wyróżnienie otrzymują spółki o znakomitej kondycji finansowej i bardzo dobrze wypracowanych zwyczajach płatniczych. Podstawą do przyznania Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej jest ocena analityków międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode Dun&Bradstreet. Przyjęte kryteria uwzględniają analizę moralności płatniczej według programu IPM®, analizę wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największą w Polsce bazę relacyjną powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Finansowej przyznany Getin Leasing stanowi potwierdzenie terminowości w regulowaniu zobowiązań, dobrych wskaźników finansowych oraz solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego. Wyróżnienie jest honorowane na całym świecie. Szczegółowe informacje na temat Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej dostępne są TUTAJ.

Getin Leasing należy do grupy Getin Noble Bank. Spółka specjalizuje się w leasingu pojazdów i po 2013 roku była już na 6 miejscu w leasingu ruchomości i 3 pozycji w kategorii leasingu pojazdów w ogólnej klasyfikacji firm leasingowych w Polsce.