Getin Noble Bank już po raz trzeci zajął pierwsze miejsce w rankingu banków kredytujących inwestycyjne przedsięwzięcia mieszkaniowe, przygotowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich. Zestawienie powstało na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród firm członkowskich PZFD, które oceniały banki pod względem współpracy w zakresie finansowania i obsługi. Getin Noble Bank uzyskał 149,6 punktów, zachowując pozycję lidera rankingu.

W tegorocznej, jubileuszowej klasyfikacji banków uwzględniono wyniki ankiet, rozesłanych do ponad 115 deweloperów zrzeszonych w PZFD. Ankietowani odpowiadali na 20 pytań, dotyczących prowadzenia otwartych rachunków powierniczych. Każda firma mogła wyrazić opinię na temat banku, w którym jest kredytowana. Łącznie uzyskano opinie o 13 bankach kredytujących inwestycyjne przedsięwzięcia mieszkaniowe.

Getin Noble Bank otrzymał najwyższą ocenę w aż 4 analizowanych kategoriach. Bank został najlepiej oceniony pod względem szybkości podejmowania decyzji dotyczących wniosków kredytowych, elastyczności i partnerskiego traktowanie kredytobiorcy, warunków podpisanej umowy kredytowej oraz współpracy w czasie realizacji inwestycji. Utrzymanie pozycji lidera w rankingu PZFD to duże wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości usług oferowanych Partnerom.