Konto Getin UP, dostępne w ofercie Getin Banku, znalazło się na pierwszym miejscu zestawienia najlepszych rachunków bankowych dla dwojga. Tym razem eksperci portalu TotalMoney.pl sprawdzili gdzie i na jakich warunkach para może założyć wspólne konto osobiste. Oferta Getin Banku, która znalazła się na pierwszym miejscu klasyfikacji, została uznana za najbardziej korzystną propozycję na rynku.

Ranking TotalMoney.pl został opracowany dla pary modelowych Klientów, którzy wnioskują
o założenie wspólnego rachunku bankowego. Deklarują, że będzie ono zasilane kwotą 5 000 zł miesięcznie. Liczbę transakcji bezgotówkowych, realizowanych za pośrednictwem wydanych do rachunku kart debetowych, szacują na co najmniej 10 miesięcznie, na kwotę minimum 1 200 zł. Dodatkowo planują wypłacać gotówkę
z bankomatów minimum 5 razy w miesiącu na łączną kwotę 500 zł. Właściciele rachunku będą również aktywnie korzystać z bankowości internetowej, wykonując co najmniej 10 przelewów zewnętrznych.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajęła propozycja Getin Banku, uznana przez analityków TotalMoney.pl za najlepszą ofertę na rynku. Konto Getin UP, lider rankingu kont osobistych, to prosty w obsłudze, praktyczny
i nowoczesny rachunek osobisty. Niezależnie od tego, czy jego właścicielem jest jedna czy dwie osoby, otwarcie i prowadzenie konta jest darmowe. Wszyscy aktywni posiadacze rachunku mogą także korzystać
z Pakietu Korzyści „Mój Bank”, który zapewnia Klientom cały szereg benefitów. Aby uzyskać do nich dostęp wystarczy spełnić proste warunki. Należy co miesiąc otrzymywać wynagrodzenie na rachunek w wysokości min. 1 000 zł, dokonywać płatności kartą na łączną kwotę 300 zł oraz wyrazić zgody marketingowe na otrzymywanie informacji o promocjach Banku.

W ramach Pakietu Korzyści „Mój Bank” obsługa karty do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów
w Polsce są bezpłatne. Klienci mogą także otrzymać 2% zwrotu za rachunki domowe opłacone poleceniem zapłaty (do 30 zł miesięcznie). „Mój Bank” zapewnia także o 0,5% wyższe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego i zwrot 2% rat spłacanych kredytów gotówkowych i ratalnych (do 30 zł miesięcznie). Jednym z benefitów Pakietu Korzyści jest także zwrot 2% za zakupy dokonane kartą kredytową (do 30 zł miesięcznie). Bank zapewnia również bezpłatne powiadomienia SMS dotyczące operacji wykonywanych na koncie Klienta.

Pełne wyniki rankingu kont osobistych przygotowanego przez TotalMoney.pl można znaleźć tutaj. Szczegółowe informacje na temat konta Getin UP są dostępne na stronie www.getinbank.pl.