W tegorocznym ogólnopolskim rankingu spółek audytorskich przygotowanym przez redakcję Rzeczpospolitej Grupa Gumułka zajęła 18 miejsce. Firma okazała się bezkonkurencyjna w zestawieniu przychodów spółek audytorskich w woj. śląskim.

Ranking powstał na podstawie ankiet rozesłanych do firm doradczych. W rankingu głównym pod uwagę brano m. in. przychody z usług audytorskich, liczbę audytów oraz liczbę zatrudnionych rewidentów. W tym zestawieniu Grupa Gumułka utrzymała 18 pozycję z zeszłego roku.

Oprócz rankingu ogólnego redakcja Rzeczpospolitej przygotowała też zestawienie obejmujące przychody firm audytorskich. Tutaj Grupa Gumułka zajęła znakomitą 12 pozycję z przychodami w wys.5 mln 730 tys. zł. To najlepszy wynik wśród spółek audytorskich z woj. śląskiego.

Grupa Gumułka specjalizuje się w audytach finansowych oraz audytach projektów. Klientami Grupy Gumułka są firmy i instytucje z całego kraju. W ostatnim czasie z usług audytorów Grupy Gumułka zdecydowało się skorzystać m. in. Polskie Radio S.A., Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Ministerstwo Finansów oraz Politechnika Łódzka.

Nasza pozycja w rankingu to efekt zaufania klientów, którzy doceniają jakość naszych usług i profesjonalizm audytorów, a także rezultat dobrej organizacji pracy. Dzięki oddziałom w Warszawie i Krakowie oraz koordynacji prac zespołów audytorów w różnych regionach, świadczymy z sukcesami nasze usługi na terenie całej Polski – komentuje Radosław Gumułka, prezes Grupy Gumułka.

Oferta Grupy Gumułka zawiera pełen zakres usług finansowych. Firma specjalizuje się również w pozyskiwaniu środków unijnych oraz odzyskiwaniu podatku VAT na rzecz samorządów. Dzięki współpracy z Grupą Gumułka samorządy Jaworzna i Gliwic odzyskały w ostatnich latach łącznie kilkanaście milionów złotych.

***

Grupa Gumułka to jedna z wiodących polskich firm konsultingowych, świadcząca kompleksowe usługi dla biznesu i administracji publicznej. Powstała w 1993 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi prowadzi obecnie biura w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Kluczowe kompetencje to audyt, podatki i księgowość, rynki kapitałowe, doradztwo i szkolenia, badania społeczne i marketingowe, fundusze europejskie. Klientami Grupy Gumułka są m.in. międzynarodowe koncerny, krajowe przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego i ministerstwa, służba zdrowia, szkoły wyższe i instytucje finansowe. Grupa Gumułka jest stowarzyszona z partnerami w 65 krajach na świecie. Jest członkiem izb gospodarczych oraz stowarzyszeń branżowych, laureatem prestiżowych nagród i rankingów. Firma w swych działaniach przestrzega zasad odpowiedzialnego biznesu.

Więcej o Grupie Gumułka na www.gumulka.pl.