Rozpoczęła się jesienna odsłona kampanii Skarbnicy Narodowej. Za zaplanowanie i zakup mediów biorących udział w akcji promocyjnej odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.
W tym tygodniu ruszyła nowa, jesienna kampania promująca ofertę Skarbnicy Narodowej. Obejmuje ona wyjątkowe, limitowane edycje (po 25 000 sztuk) monet i medali:

* uszlachetniona czystym srebrem moneta „Jezu Ufam Tobie”,
* platerowane złotem medale: „Chrzest Polski”, „Ojcowie Polskiej Niepodległości” oraz wybity z czystego srebra medal „Polonia”.
Kampania obejmuje jedynie prasę ogólnopolską i ma charakter sprzedażowy – jest prowadzona w formie insertów. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media.

Havas Media Group – wiodąca na świecie grupa specjalistów w dziedzinie marketingu i komunikacji. W jej skład wchodzą niezależne agencje mediowe Havas Media i Arena Media, wspierane przez Havas Sports & Entertainment – największą na świecie sieć agencji budujących zaangażowanie marek w marketing sportowy i rozrywkowy. Zarówno Havas Media, Arena Media, jak i Havas Sports & Entertainment korzystają na co dzień z wiedzy wyspecjalizowanych jednostek rozwijanych w ramach struktury Havas Media Group: Artemis (globalna sieć zarządzania danymi), Ecselis (performance marketing), Mobext (sieci mobilne), Socialyse (media społecznościowe), Affiperf (globalne narzędzie zakupowe Havas w obszarze RTB), LuxHub (marki luksusowe) oraz 18 Warsaw (projekty komunikacyjne łączące innowacyjne technologie, zjawiska kulturowe i mediowe). Za content marketing w globalnej sieci Havas odpowiadają: Havas Sports & Entertainment, Cake (Paryż, Londyn, Nowy Jork), Havas Hospitality i Havas Productions. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.