Płacenie za telefon, prąd, gaz, wodę czy Internet to niezbędne czynności wykonywane przez każdego z nas, choć trudno uznać je za przyjemne. Nie dość, że regulowanie zobowiązań powoduje uszczuplanie stanu konta, to jeszcze wymaga dyscypliny związanej z pilnowaniem terminów płatności. Sposobem na – przynajmniej częściowe – wyeliminowanie tych niedogodności jest usługa Invoobill, dzięki której cyklicznie wystawiane rachunki możemy opłacać jednym kliknięciem.

money-256308_1280

Dlaczego warto?

Invoobill to usługa oferowana przez KIR i banki. Dzięki niej możesz otrzymywać faktury i rachunki za prąd czy telefon bezpośrednio na swoje internetowe konto bankowe z którego realizujesz płatności. Aby skorzystać z zalet usługi Invoobill, wystarczy ją aktywować i akceptować automatycznie pojawiające się rachunki na Twoim koncie bankowym.

Invoobill gwarantuje bezpieczeństwo i  ułatwia kontrolę nad domowym budżetem, a także umożliwia gromadzenie rachunków w jednym miejscu. W relacjach z dostawcami usług masowych Invoobill umożliwia całkowite zastąpienie dokumentów papierowych ich elektronicznymi odpowiednikami. Tym samym, płacąc Invoobillem chronimy zasoby środowiska naturalnego.

Więcej informacji o usłudze Invoobill na: http://www.invoobill.pl/