Warszawa, 20 września 2016

 

Konto „Getin UP Free” zostało uznane przez portal TotalMoney.pl najlepszym kontem dla studentów. Konto i karta do niego są całkowicie darmowe bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Ponadto Klient zyskuje bezpłatne przelewy przez Internet i nową Bankowość Mobilną. Również bez prowizji są wypłaty z bankomatów Euronet i PlanetCash, a po spełnieniu dodatkowych warunków ze wszystkich bankomatów w Polsce. Warto skorzystać też ze zniżki 10% w kinach Cinema City, a studenci otrzymujący stypendia na konto w Getin Banku mogą przez rok akademicki zyskać dodatkowo co miesiąc 3% dodatku, nawet 320 zł w skali roku.

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny nasza oferta została doceniona. Każdy wygrany ranking umacnia w nas przeświadczenie, że w codziennej pracy warto odpowiadać na zapotrzebowanie Klientów – podkreśla Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Kont i Depozytów i dodaje – Jesteśmy przekonani, że jako Getin Bank oferujemy studentom najlepsze produkty bankowe na rynku. Nasza oferta jest dogłębnie przemyślana pod kątem ich oczekiwań.

Zwycięskie Konto „Getin Up Free” poza standardowymi funkcjonalnościami to także: Pakiet Korzyści, który zapewnia wypłaty ze wszystkich bankomatów za darmo, a oprócz tego wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, do 360 zł zwrotu rocznie za rachunki domowe i tańszy kredyt. Aby korzystać z tych dodatkowych benefitów, trzeba zapewnić 1 tys. zł wpływu na konto miesięcznie oraz zapłacić kartą na min. 300 zł w tym samym okresie. Konto „Getin UP Free” to także specjalna dedykowana młodym Klientom karta płatnicza, z kilkunastoma atrakcyjnymi grafikami do wyboru nawiązującymi wyglądem do popularnych memów, haseł czy grafik pojawiających się w Internecie.

 

TotalMoney.pl jest niezależną internetową porównywarką finansową. Portal cyklicznie opracowuje rankingi najlepszych produktów bankowych. Pełen ranking najlepszych kont dla studentów dostępny jest na stronie.