Oferta specjalna Konta Oszczędnościowego Getin Banku „Bonus za aktywność” zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych kont oszczędnościowych w lipcu 2018 r. Ranking został opracowany przez ekspertów portalu Comperia.pl.

Autorzy rankingu wytypowali najatrakcyjniejsze propozycje kont oszczędnościowych dla Klienta, który chce ulokować 10 tys. zł. Liderem zestawienia zostało Konto Oszczędnościowe Getin Banku w promocji „Bonus za aktywność” z oprocentowaniem 3,5% w skali roku i gwarancją jego niezmienności przez 12 miesięcy. Promocyjna stawka obejmuje saldo do 10 tys. zł. Nadwyżka ponad tą kwotę może zostać objęta promocją Konta Oszczędnościowego „Na nowe środki” z podwyższonym oprocentowaniem do 3% w skali roku przez 3 miesiące. Klient korzystając z tych dwóch ofert jednocześnie otrzyma 3,5% w skali roku do kwoty 10 tys. zł. oraz 3% w skali roku powyżej tej kwoty do 200 tys. zł.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” na indywidualnym koncie oszczędnościowym, dostępna jest dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1 500 zł miesięcznie oraz zgodzą się na przesyłanie oferty handlowej produktów i usług Banku. Oferta jest skierowana do osób, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku w okresie od 01.05.2017 r. do 10.05.2018 r. Pieniądze na koncie oszczędnościowym, które nie są objęte ofertą specjalną „Bonus za aktywność” i „Na nowe środki”, oprocentowane są według stawek z Tabeli dostępnej na stronie internetowej Getin Banku. Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” obowiązuje do końca sierpnia br.