Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszym kredytem na rynku w styczniu 2017 r. według portalu TotalMoney.pl. Wyróżniona oferta dotyczy zarówno kredytu na zakup nowego, jak i używanego samochodu. Eksperci portalu docenili między innymi najniższy na rynku całkowity koszt kredytu.

Ranking najlepszych kredytów samochodowych stycznia TotalMoney.pl został przygotowany dla określonego typu Klienta. Eksperci założyli, że modelowy Klient na poczet kupna samochodu wartego około 50 tys. zł z własnej kieszeni wyłoży 20 proc. jego ceny. Na pozostałą część weźmie kredyt, który będzie spłacał przez 5 lat w równych ratach miesięcznych. Kupujący był zatrudniony na umowę o pracę, nie posiadał innych kredytów i zobowiązań finansowych. Kalkulacje przygotowano w dwóch wariantach – dla samochodów nowych (cena modelowego auta to 54 900 zł) i używanych (49 900 zł). W obu przypadkach oferta Getin Banku okazała się bezkonkurencyjna. Całkowity koszt kredytu i rata miesięczna w obu wariantach były znacznie niższe niż propozycje konkurencji.

Główne atuty kredytu samochodowego w Getin Banku to przede wszystkim bardzo atrakcyjne oprocentowanie. Klienci mogą liczyć też na szybką decyzję kredytową, która może zostać podjęta nawet w dwie godziny. Kolejna zaleta to długi okres kredytowania, nawet do 120 miesięcy dla pojazdów nowych i do 96 miesięcy dla pojazdów używanych. Kredyt samochodowy w Getin Banku udzielany jest do 110% wartości zabezpieczenia w postaci samochodu. Co ważne, Klient ma również możliwość skredytowania dodatkowego wyposażenia i ubezpieczenia, a większość formalności może załatwić telefonicznie.

Niezależna internetowa porównywarka finansowa TotalMoney.pl cyklicznie opracowuje rankingi produktów i usług finansowych, zestawiające ze sobą oferty banków w poszukiwaniu najlepszych propozycji dla przykładowych modeli klientów. Pełny ranking najlepszych kredytów samochodowych stycznia dostępny jest na stronie TotalMoney.pl