W lipcowej edycji rankingu Totalmoney.pl analitycy przeanalizowali dostępne na rynku oferty kredytów samochodowych, tym razem przyglądając się możliwości finansowania zakupu samochodu przez singla z dochodami poniżej 3 000 zł netto. Pierwsze miejsce w zestawieniu zdobył Getin Bank, który jako jedyny nie pobiera prowizji za udzielenie finansowania, dzięki czemu oferuje kredyt o najniższym koszcie całkowitym. Bank utrzymuje się na szczycie klasyfikacji od początku roku.

 

W najnowszej klasyfikacji Totalmoney.pl założono, że o finansowanie zakupu samochodu stara się singiel z miesięcznymi dochodami netto w wysokości 2 767 zł. Klient otrzymuje je z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony i nie posiada innych kredytów ani kart kredytowych. Następnie przeanalizowano oferty kredytów na nabycie auta dowolnej marki, w przypadku auta używanego – z rocznika 2010.

 

Na pierwszym miejscu rankingu, z najniższym łącznym kosztem kredytu i zerową prowizją, uplasował się Getin Bank. Oferta Banku okazała się najbardziej korzystna zarówno w przypadku zakupu nowego auta, jak i auta używanego. W analizowanym wariancie, całkowity koszt kredytu wynosi jedynie 5 692 zł. Taka kwota pozwala na nabycie pojazdu wartego 45 000 zł, przy wkładzie własnym 9 000 zł. Miesięczna rata, przy okresie kredytowania wynoszącym 4 lata, to 868,59 zł.

 

To już 7. edycja rankingu najlepszych kredytów samochodowych Totalmoney.pl, w którym liderem jest Getin Bank. Od początku roku oferta Banku pozostaje bezkonkurencyjna.

 

Pełne wyniki klasyfikacji dostępne są tutaj. Więcej informacji na temat oferty Banku można znaleźć na stronie www.getinbank.pl.