Już w poniedziałek startuje kolejny Tydzień Rabatów, skierowany do wszystkich posiadaczy kont w Getin Banku. Klienci, którzy używają kart płatniczych Banku będą mogli skorzystać ze zniżek do 30 proc. przygotowanych przez partnerów akcji – 5àSec, Telepizzę czy Toy Planet. Promocja potrwa do 20 lipca.

 

Lipiec to nie tylko jeden z najgorętszych miesięcy w roku, ale również okres największych wyprzedaży. W tym czasie, w ramach Tygodnia Rabatów, wszyscy właściciele kart płatniczych Getin Banku będą mogli skorzystać z 30 proc. upustu na wybrane usługi największej i najlepiej wyposażonej technicznie sieci pralni 5àSec. W Toy Planet, polskim sklepie oferującym szeroki wybór zabawek, będą na nich czekały produkty marki HAPE z 20 proc. rabatem. Dodatkowo, Klienci płacący kartą Getin Banku w restauracji Telepizza, przy złożeniu zamówienia na pizzę, zarówno na miejscu, jak i na wynos, otrzymają drugą pizzę gratis wraz z napojem pepsi lub czterema mini Calzzone.

 

Udział w akcji Tydzień Rabatów nie wymaga żadnych dodatkowych formalności. Przed dokonaniem zakupu wystarczy jedynie poinformować sprzedawcę o zamiarze skorzystania z promocji i zapłacić za produkty lub usługi dowolną kartą Getin Banku. Rachunek automatycznie pomniejszy się o przysługujący rabat.

 

Tydzień Rabatów to comiesięczna akcja, w ramach której Klienci Getin Bank mogą liczyć na wyjątkowe oferty w wybranych punktach partnerskich. W poprzednich edycjach uczestniczyli m.in. Swiss, Bartek, Bizarro, Duka czy Cubus. Promocja potrwa od 14 do 20 lipca 2014 roku. Zniżki przyznawane będą wyłącznie przez partnerów akcji.