Polski serwis pożyczkowy SuperGrosz.pl podniósł kwotę pożyczki dla nowych klientów do wysokości 10 tys. złotych z możliwością spłaty nawet w ciągu 48 miesięcy. Jest to pierwsza taka oferta na polskim rynku firm pożyczkowych. Najwyższa kwota pożyczki jest dostępna dla każdego kto przejdzie pozytywnie proces weryfikacyjny. Nowa oferta obowiązuje od 12 października br.

Z najnowszego raportu „Kredyt Trendy” realizowanego przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK) wynika, że średnia wysokość kredytów konsumpcyjnych zaciąganych przez Polaków oscyluje od kilku lat wokół kwoty 10 000 złotych[1]. W związku z tym, SuperGrosz.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów postanowił podwyższyć kwotę pierwszej pożyczki dla nowych klientów do wspomnianego poziomu, którą będzie można spłacić nawet w 48 ratach miesięcznych.

– Wniosek o udzielenie pożyczki nowi klienci mogą zgłaszać, jak do tej pory, czyli poprzez stronę internetową, przez telefon lub pośrednika pożyczkowego, a decyzja będzie podejmowana w czasie rzeczywistym. Weryfikacja wnioskodawcy następuje za pomocą konta X lub poprzez tradycyjny „przelew groszowy” oraz dzięki usłudze Giro Płatności przy wniosku o pożyczkę do 5 000 zł. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nastąpi wypłata pieniędzy na konto bankowe za pomocą przelewu. Warto podkreślić, że jesteśmy pierwszą firmą udzielającą pożyczek ratalnych w konfiguracji: 10 tyś zł na 48 rat, całkowicie nowym klientom. Elastyczny okres spłaty oznacza dla pożyczkobiorców nie tylko podwyższenie ich zdolności kredytowej, ale też raty w dogodnej wysokości mówi Piotr Siwiec, Prezes Zarządu SuperGrosz.pl.

Więcej informacji o firmie i usługach na stronie serwisu pożyczkowego: www.supergrosz.pl.

[1] Biuro Informacji Kredytowej, Kredyt Trendy – I półrocze 2017, czerwiec 2017