Wystartował nowy Program Rabatowy, dostępny dla wszystkich posiadaczy kart płatniczych Getin Banku. W ramach promocji, Klienci Banku mogą uzyskać zniżki na zakupy w sieci kilku tysięcy sklepów. Rabaty mają różne terminy dostępności, a lista ofert jest na bieżąco aktualizowana. Zniżki sięgają nawet do 50%.

 

Udział w Programie Rabatowym nie wymaga od Klientów żadnych dodatkowych formalności. Wystarczy jedynie podczas zakupów poinformować sprzedawcę o zamiarze skorzystania ze zniżki i zapłacić za produkty lub usługi kartą Getin Banku. Rachunek automatycznie zostanie obniżony o przysługujący rabat. Z Programu mogą skorzystać posiadacze dowolnej karty debetowej lub kredytowej, wydanej przez Getin Bank.

 

Przygotowując Program Rabatowy chcieliśmy dać naszym Klientom możliwość skorzystania z rabatu tu i teraz, tak aby od razu odczuli korzyść płacenia kartą. Dlatego rabat udzielany jest na miejscu, w momencie dokonywania płatności, a nie w formie odłożonego w czasie zwrotu środków na konto. Jednocześnie zachowujemy minimum formalności – nie wymagamy rejestrowania swoich transakcji, a ze zniżek można korzystać bez ograniczeń. Dzięki takiej formie nasz Program jest przystępny dla każdego posiadacza karty płatniczej – mówi Kamil Buczkowski, Brand Manager w Departamencie Marketingu Detalicznego, Getin Bank.

 

Program Rabatowy to rozwinięcie cyklicznej akcji „Tydzień Rabatów”, w ramach której co miesiąc, we wskazanym tygodniu Klienci Banku mogli korzystać ze zniżek na zakupy u wybranych Partnerów. Nowy projekt zapewnia stały dostęp do promocyjnych ofert w ośmiu podstawowych kategoriach: Moda, Dom i Wnętrze, Zdrowie i Uroda, Sport i Rozrywka, Restauracje i Hotele, Motoryzacja, Dla Dziecka i Inne. Z rabatów można skorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i podczas zakupów online. Każda oferta ma określoną wysokość upustu i wskazany termin ważności. Dostępne zniżki sięgają nawet do 50%.

 

Lista rabatów jest na bieżąco aktualizowana. Obecnie posiadacze dowolnej karty Getin Banku mogą skorzystać ze zniżek m.in. w Bobby Burger (- 50%), Answear.com (- 20%), Cewe (- 30%), Paese (- 40%), Villa Italia (- 25%), Perfumeria Quality (- 25%), Ania Kruk (- 20%), Twoje Soczewki (- 30%).

 

Szczegółowe informacje oraz aktualna lista rabatów dostępne TUTAJ