Konto Proste Zasady to atrakcyjna propozycja Getin Banku dla osób, które chcą założyć konto osobiste oparte na prostych i zrozumiałych warunkach. Wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu, by mieć konto za 0 zł. Klient nie poniesie także żadnych opłat za prowadzenie rachunku, kartę debetową, przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce. Wprowadzenie nowego, flagowego rachunku bankowego zostanie wsparte telewizyjną kampanią reklamową, która wystartuje 9 października br.

Konto Proste Zasady zostało stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie proste rozwiązania i chcą mieć kontrolę nad swoimi finansami. Wystarczy, że posiadacz konta zrealizuje przynajmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM w ciągu miesiąca, a nie poniesie żadnych opłat za jego prowadzenie. Bezpłatne będą także przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną oraz darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach
w Polsce. Ponadto Bank nie pobierze prowizji za obsługę karty. 

„Konto osobiste to najważniejszy produkt bankowy. To z niego płacimy za rachunki i bieżące zakupy, to na nie otrzymujemy pensję czy stypendium. Większość z nas korzysta z niego na co dzień dlatego, tak ważne jest, żeby było oparte na przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Takie właśnie jest Konto Proste Zasady. Jest ono naszą odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy oczekują prostych i przyjaznych rozwiązań” – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Departamentu Kont i Depozytów Getin Noble Bank. „Jestem przekonany, iż atrakcyjność naszej oferty, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna oraz wysoki poziom obsługi, stanowią atut nowego, flagowego konta Getin Banku” – dodaje.

Konto Proste Zasady zapewnia także dostęp do pakietów dodatkowych. Jednym z nich jest Pakiet Niezawodny, obejmujący usługi assistance medycznego i domowego. Użytkownicy konta otrzymają pomoc techniczną
i medyczną przez pierwsze 6 miesięcy całkowicie bezpłatnie. Dodatkowo posiadacz konta może skorzystać
z Pakietu Ochrona Karty. Ubezpieczenie chroni posiadacza karty przed jej nieuprawnionym użyciem, kradzieżą pobranej gotówki, utratą bądź zniszczeniem zakupów dokonanych przy użyciu karty albo utraty rzeczy osobistych. Ochrona obejmuje także odpowiedzialność cywilną, z której można skorzystać w sytuacji, uszkodzenia własności osób trzecich, w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego.

To nie koniec pozytywnych zmian. Getin Bank wzmocnił także ofertę Konta Oszczędnościowego „Na nowe środki“ podnosząc oprocentowanie do 2,7 proc. w skali roku. Mogą z niej skorzystać nowi, jak i obecni Klienci Banku w okresie od 1 października do 15 listopada 2017 r. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku. Promocyjne oprocentowanie jest naliczane przez okres czterech miesięcy od dnia wpływu nowych środków i dotyczy kwoty do 200 000 zł.

Getin Bank to jeden z liderów jakości obsługi bankowej w Polsce, co potwierdzają nagrody, które Bank zdobywa w prestiżowych rankingach. Strategiczne zmiany zachodzące w organizacji są doceniane przez niezależnych ekspertów. We wrześniu br. Bank został ponownie wyróżniony w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka. Okazał się być bezkonkurencyjny w kategorii „Banki w Internecie” i znalazł się na podium w kategoriach „Bankowość mobilna” oraz „Bank dla Kowalskiego”.

Szczegóły oferty są dostępne na stronie www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.