Proces pożyczki od prywatnych ludzi przede wszystkim opiera się na tym, żeby mieć „na oku” kogoś wiarygodnego. Dzięki temu bowiem w krótkim czasie można będzie otrzymać pieniądze na taki cel, na którym nam zależy. Można na przykład skorzystać z porad profesjonalnych portali zajmujących się udzielaniem takich pożyczek.

 

Pożyczka przy pomocy profesjonalnego portalu

Serwis kokos.pl należący do grupy Blue Media jest serwisem, w którym można uzyskać pożyczkę od prywatnych inwestorów. Pożyczkodawcy zyskują na tym, że otrzymują prowizję od pożyczonej kwoty. Pożyczkobiorca natomiast w krótkim czasie dostaje pieniądze dzięki jakim może poprawić swoją bieżącą sytuację. Ciekawe jest to, że sama procedura jest całkiem prosta. Wygląda to tak, że uzupełnia się swoje dane, później podaje numer konta. Następuje szybka weryfikacja i kolejnym etapem jest otrzymanie gotówki. Pożyczkobiorca i pożyczkodawca ustalają między sobą warunki spłaty, obejmujące kwotę rat i czas spłacenia zobowiązania. Dodatkowo, bardzo ważne jest to, by konsumenci mieli pewność, że rzeczywiście firma do której się skierują będzie w stanie rozwiązać ich problemy natury finansowej. Musi więc to być tak rzetelne przedsiębiorstwo jak Kokos.pl.

Prywatne pożyczki zyskujące na popularności

Prywatne pożyczki coraz bardziej zyskują na popularności, ponieważ ludzie cenią ich szybkość działania, nieskomplikowaną procedurę i jasność całościowej transakcji. Tym samym, nie ma wątpliwości, że jest to korzystne rozwiązanie, w tej chwili lepiej prezentujące się niż standardowa pożyczka bankowa. Pożyczki bankowe są pożyczkami dzięki jakim można cieszyć się pieniędzmi na określony cel. I co ciekawe, celu tego wcale nie trzeba ujawniać. Wystarczy określić swoje żądania finansowe, by inwestor podjął decyzję a propo tego, czy chce nam pożyczać pieniądze. Proces otrzymania gotówki jest sprawny i to najważniejsza zaleta. Konsumenci z tego korzystający powinni wiedzieć, że mogą faktycznie wiele zyskać. I w przyszłości też chętnie tę opcję wybiorą.