calculator-428294_1920

 

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie firmy za granicami kraju. Najczęściej wybieranym państwem jest Anglia. Nikogo to nie dziwi, ponieważ jest to kraj, który przoduje w rankingach łatwości prowadzenia działalności. Ze względu na niedługi czas oczekiwania na sformalizowanie całej spółki, Anglia cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Jedną z najpopularniejszych spółek jest spółka limited. Ta forma działalności, dostępna w Wielkiej Brytanii, jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem. Aby poznać szczegóły prowadzenia działalności ltd w Anglii zapraszamy do kontynuowania artykułu.

Spółka ltd to jedna z najpopularniejszych form działalności gospodarczej w Anglii

 

Wielka Brytania to kraj niezwykle rozwinięty. Uważana jest za jedno z najbardziej stabilnych państw w Europie i na świecie. Co ciekawe, w tym rankingu wyprzedza nawet Japonię. Stabilna sytuacja polityczna umożliwia komfortowe i bezstresowe prowadzenie działalności gospodarczej. Najpopularniejszą formą jest spółka ltd. Jest to polski odpowiednik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Oznacza to, że udziałowcy ponoszą odpowiedzialność tylko w zakresie kapitału, który zainwestowali.

 

Rejestrowanie działalności jako spółka limited jest coraz powszechniejsze

 

Rejestrowanie działalności jako spółka limited cieszy się dużą popularnością nie tylko ze względu na stabilny rynek pracy w Wielkiej Brytanii. Spółka ltd ma wiele plusów, które pozytywnie wpływają na kumulowanie zysków. Ze względu na formę – jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – przedsiębiorca nie ponosi dużych strat. Ponadto, firma zarejestrowana w Anglii jest zwolniona ze składek ZUS. Cechuje ją przyjazny i bardzo korzystny system fiskalny. Jak wiadomo, liczy się również wrażenie, jakie sprawia całe przedsiębiorstwo. Zarejestrowanie spółki za granicami kraju wiąże się z prestiżem i wiarygodnością. Wszystkie formalności, związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, nadal będą realizowane, ale wpłyną korzystniej na cały biznes i kumulowane zyski.

 

Jeśli szukasz pomocy to zajrzyj na http://taxtrade-uk.com/ – załóż razem z nami swoją działalność gospodarczą w Anglii.