Wystartowała nowa kampania reklamowa Getin Banku, promująca konto Getin UP Free, stworzone z myślą o młodych Klientach w wieku od 18 do 28 lat. Rachunek osobisty wyróżniają nie tylko atrakcyjne warunki prowadzenia konta, ale także szereg zniżek, które są ważne dla młodych ludzi. Kampania potrwa do 8 listopada br. i obejmie działania reklamowe w internecie oraz akcje promocyjno-sprzedażowe i BTL na uczelniach wyższych.

Przedmiotem kampanii jest konto Getin UP Free, które przygotowano w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania młodych ludzi. Stąd m.in. bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej, a także bezpłatne przelewy oraz wypłaty z bankomatów popularnych sieci Euronet czy Planet Cash. To wszystko bez konieczności otrzymywania określonych wpływów na konto lub wykonywania konkretnej liczby operacji. Specjalnie dla posiadaczy konta Getin UP Free przygotowano także siedem niestandardowych, nowoczesnych wzorów kart debetowych. Młodzi Klienci Getin Banku będą mogli wybrać np. półprzeźroczystą kartę z rysunkiem burgera, kartę z wizerunkiem zombie lub napisem „Moje nie rusz” czy „Hajs się zgadza”.

W ramach kampanii promującej Getin UP Free przygotowaliśmy trzy spoty reklamowe, które w niekonwencjonalny sposób prezentują zalety naszego rachunku osobistego dla młodych Klientów. W materiałach wideo wykorzystano nietypowych bohaterów, elementy absurdu i nawiązania do charakterystycznej stylistyki popularnych seriali z lat 90. – mówi Marcin Wójtowicz, dyrektor Departamentu Marketingu, Getin Bank. Oferta Getin UP Free powstała dla młodych Klientów, dlatego formę i sposób przekazu dostosowaliśmy do tej grupy odbiorców.

Nowa kampania Getin Banku skierowana jest głównie do młodych ludzi w wieku od 18 do 28 lat. Działania marketingowe w internecie obejmują emisję reklam m.in. na. serwisach takich jak Facebook, Instagram czy Demotywatory, a także kampanię video wykorzystującą Youtube. Ponadto zaplanowano akcje promocyjno-sprzedażowe na współpracujących z Getin Bankiem uczelniach wyższych. W każdej z nich stanęły specjalne stoiska, a odwiedzający je studenci mogą otrzymać materiały reklamowe oraz gadżety: czapki, które powstały przy współpracy z Aloha From Deer – znaną, młodzieżową marką odzieżową, i kubki termiczne od firmy MasterCard. Dodatkowym wsparciem akcji będą działania BTL.

Wykorzystane w kampanii materiały opracowały agencje 180heartbeats oraz F25. Za zakup mediów odpowiada Starcom MediaVest.

Spoty reklamowe:
– Konto Getin UP Free – 10% zniżki do Cinema City
– Konto Getin UP Free – dodatek do stypendium
– Konto getin UP Free – karty z fajnymi obrazkami

Więcej informacji na temat oferty Getin UP Free