Fortress Gifts, specjalizujący się w gadżetach dla akcji promocyjnych, eventów czy gadżetach korporacyjnych, zaproponował grupę akcesoriów do telefonów komórkowych. Nowość to rękawiczki do smartphona i innych urządzeń dotykowych, dzięki którym w zimowe, chłodne dni możesz swobodnie obsługiwać swój telefon. Jako pomysły na gadżet, Fortress Gifts prezentuje również różnego rodzaju etui, touch peny, podkładki i stojaki na telefon.

Nowością w ofercie Fortress Gifts są rękawiczki zimowe, których nie trzeba ściągać, kiedy obsługuje się smartphona czy inne urządzenia dotykowe. Rękawiczki wykonane są z akrylu. Końcówki trzech pierwszych placów w każdej rękawiczce pokryte są specjalną powłoką, umożliwiającą obsługę urządzeń dotykowych. Klasyczne jednokolorowe, kolorowe, w paski, kropki lub inne. Fortress Gifts dopasuje wzór rękawiczek do produktu / marki Klienta. Taki gadżet na pewno zaskoczy, pozytywnie.

Fortress Gifts proponuje także etui na telefony komórkowe, wykonane z różnych materiałów, kolorowe. Motyw główny można swobodnie dopasować do marki / firmy Klienta. W ofercie również sportowe etui na telefon, przydatne podczas uprawiania modnego obecnie sportu – biegania. Ciekawe jest również etui z silikonu.

Fortress Gifts prezentuje jako gadżet do telefonu – touch pen. To rodzaj np. długopisu z gumową końcówką do obsługi ekranów dotykowych w smartphonach i tabletach. Umożliwia komfortową pracę na urządzeniach przenośnych. Do wyboru są różne kształty i kolory, z możliwością nadruku logo.

Innym pomysłem jest podkładka antypoślizgowa dla telefonów komórkowych, do wykorzystania np. w samochodzie. Dzięki zastosowanym materiałom (wysokiej jakości silikon), przedmioty nawet przy gwałtownych manewrach nie spadną i nie przesuną się.

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts
www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm